Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Aksesorë për Banjo
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Aksesorë për Banjo

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Izolues

  € 8,00
  Izolues pllakash dhe hidrosanitaresh te tjera.

  I papershkueshem nga uji.

  I ben siperfaqet tuaja si te reja

  Ngjyra e bardhe.

  Sasia: 270g

  Mbajtëse për furcet dhe pastën e dhëmbëve

  € 6,50
  Mbajtese per furcet dhe pasten e dhembeve

  Praktike per ti mbajtur paster dhe per ti marre me vete ne udhetime

  E disponueshme ne ngjyra te ndryshme

  Furçe silikoni për WC

  € 5,50
  Furce silikoni per WC

  Forma e vecante ben te mundur te futet ne cdo cep te mundshem duke mos lene asnje papasterti

  Praktike, nuk ngjitet dhe pastrohet menjehere