Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. AMI FLOWER
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  AMI FLOWER

  Ami Flower ju ofron dekore për cdo event, kompozime buqetash me lule dhe arredime të ambjenteve të festave tuaja familjare si dasma, ditëlindje, baby shower etj. Ne përdorim një shumëllojshmëri lulesh dhe luajmë me ngjyrat e mrekullueshme që ofrojnë ato. Na kontaktoni për të marrë dhe ju kompozimin më të bukur të jetës suaj.

  Ju mirëpresim!

  Adresa: Rruga 3 Dëshmoret, Kashar, Tiranë, Albania

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Buqetë me çokollata

  € 41,00
  Buqete me nje nderthurje cokollatash

  Buqetë me luledielli

  € 20,50
  Buqete e vecante me 7 luledielli.

  Buqetë me trëndafila

  € 82,00
  Buqeta me trendafila te kuqe

  Buqetë me trëndafila

  € 45,00
  Buqete me trendafila te kuqe

  Buqetë me tulipanë

  € 24,50
  Buqete me tulipanë dhe rafaelo.

  Kompozim lulesh në vazo

  € 32,50
  Kompozim me lule pambuku ne vazo

  AMI FLOWER

  Filter by:

  Fshi të gjitha