Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Arredim i Jashtem
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Arredim i Jashtem

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Set Rey DayBed

  € 2401,00
  Rey DayBed 2 Seater

  I pershtatshem per veranda,plazhe apo ambiente te tjera te jashtme

  Pikturë abstrakte

  € 426,50 € 533,00
  Panorame abstrakte

  Permasat: 100 x130 cm

  Poltron

  € 1901,00
  Poltron me strukture dru teak dhe i punuar mjeshterisht me dore deri ne detaje ne dru natyral.

  Abazhur

  € 195,00
  Abazhur te punuar me dore ne pampass gras

  Set Saint Tropez

  € 2301,00
  Set Saint Tropez

  Rezistente ndaj kushteve atmosferike

  Karrige Ratani

  € 450,00
  Karrige ratani e punuar me dore

  Rezistente ndaj kushteve atmosferike

  Abazhur i Punuar me Dore

  € 5902,50
  Abazhur i punuar me dore ne ratan natyral

  Set Christian Sand

  € 1350,50
  Set Christian Sand

  Seti eshte i pershtatshem per ambient te jashtem,i gjithi me strukture dru teak

  Teper rezistent ndaj kushteve atmosferike

  Shazllon

  € 294,00 € 420,00
  Shazllon

  Shazllon te perbere me drurin Teak te cilesise me te larte

  Pjatele tavoline transparente

  € 37,00 € 61,50
  Pjatele tavoline transparente

  Set

  € 1400,50
  Set per ambient te jashtem i punuar me dore ne litare te forte dhe 100% poliester

  Abazhur

  € 145,00
  Abazhur me thurje ratani

  I pershtatshem per ambient te jashtem dhe te brendshem

  Pikturë Origjinale Abstrakte

  € 96,00 € 106,50
  Pikturë Origjinale Abstrakte

  Permasat 46x55 cm

  Panoramë

  € 139,50 € 201,00
  Panorame

  Permasat 80x120 cm

  Arredim i Jashtem

  Filter by:

  Fshi të gjitha