Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. ATELIE SILVI
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  ATELIE SILVI

  Me një eksperiencë shumë vjecare në fushën e qepjes së fustaneve dhe rrobave të tjera për femra vjen për ju me cmimet dhe copat më cilësore në treg. Tek ne do të gjeni dhe një shumëllojshmëri fustanesh me qera.
   Atelie dhe fustane me qera
   Riparime qepje
   Qepje të të gjitha llojeve për femra
  Mund të qepim  të gjitha modelet dhe materialet që ju dëshironi

  Adresa: Universiteti i Mjeksise Tirane, Albania.

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Bizhame gjumi per vajza

  € 23,00 € 32,50
  Bizhame gjumi per vajza

  Material mendafsh saten

  Bluzë krem dhe pantallona të bardha

  € 8,00 € 16,50
  Bluze krem me bordure

  Prerje e lirshme

  Ngjyre e bardhe

  Pantallona te bardha me bel te larte

  Bluzë material pambuku

  € 12,00 € 16,50
  Bluze material pambuku

  Me vija te bardha dhe te kuqe

  Masa oversize

  Bluzë për Femra

  € 24,50
  Bluzë për femra

  Me menge te gjata dhe xhepa anash

  Ngjyre mustard

  Bluzë për femra

  € 12,00
  Bluzë për femra

  Me menge te gjata dhe xhepa anash

  Ngjyre e verdhe

  Çantë dore

  € 8,00 € 12,00
  Cante

  Ngjyre e zeze

  ATELIE SILVI

  Filter by:

  Fshi të gjitha