Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. AUTO XHIKU
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  AUTO XHIKU

  Ofrojmë pjesë këmbimi për  automjete te ndryshme si: Mercedes benz, Volkswagen, BMW, Ford për tipe të reja dhe të vjetra. Vajra lubrifikues, solucione, alkol frenash, antifrizë aromatizues, llampa. Me një ekperiencë mbi 20 vjecare. Ne shërbejmë me pjesë orgjinale  më të kualifikuar në fushën e prodhimit dhe montimit të automjeteve të tipave të ndryshme. . Që në fillimet tona jemi  orientuar në markat më cilësore Lemforder, Sachs, Boge, BILSTEIN, Hella, Hengst, Bosch, Beru, Fag, Hepu, Laso, Johnson Control-Berga, Fag, IPD-Hepu, FTE, Stabilus, HUCO, BEHRTT, WAHLER, Pierburg, Elring, Meyle, Vierol, GKN, GEMO, Cortego, Otto-Zimmermann, Remsa, ERA, Maxicar etj.

  Adresa: Bulevardi Blu 494 1001, Kamëz, Tiranë, Albania

  >

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  ABRO ELECTRONIC

  € 4,00
  Abro Sprajt kontakti

  Solucion

  Bateri për çelsat e makinës

  € 5,00
  Bateri per celsat e makines

  3V

  Guzhineta KOYO

  € 5,00

  Kandele BERU

  € 4,00
  Kandele me 2 hedhje

  Kandele GLIPART

  € 2,50
  Kandele me 1 hedhje

  Llampa H7

  € 4,00
  Llampa 12V