Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Baby Digital Monitor Foster
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Baby Digital Monitor Foster

  € 81,00
  Monitori dixhital i foshnjes Foster nga Kikkaboo
  Kodi: 2124
  Transporti Falas

  💥Eshtë krijuar posaçërisht për ta bërë më të lehtë komunikimin e fëmijës me prindërit
  💥Foster ka ekran, bisedë të dyanshme, modalitetin e natës, ninullat, dritën e natës dhe shumë veçori të tjera që e bëjnë atë praktike dhe të lehtë për t'u përdorur

  💥Eshtë krijuar posaçërisht për ta bërë më të lehtë komunikimin e fëmijës me prindërit
  💥Foster ka ekran, bisedë të dyanshme, modalitetin e natës, ninullat, dritën e natës dhe shumë veçori të tjera që e bëjnë atë praktike dhe të lehtë për t'u përdorur

  Specifikimet e produkteve
  Marka:KikkaBoo
  Ngjyra: