Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko
  RSS

  Blogu

  0 Rreth Nesh

  Easy Albania App, lindi si ide gjatë periudhes së pandemisë globale, duke parë nevojat dhe problematikat që konsumatorët hasën gjatë mbylljes në shtëpi. Applikacioni Easy Albania do të ishtë zgjidhje për të gjitha problemet. Easy App vjen si pjesë e kompanisë multidimensionale Easy Albania, një kompani e cila ka në fokus shërbimin ndaj klientit. Me një eksperiencë 10 vjeçare në këtë fushë, të gatshëm për të ndihmuar dhe për t'i lehtësuar mënyrën e jeteses konsumatorit. Easy App si vet emri Easy ...

  Easy Albania tashmë dhe aplikacion për iPhone dhe Android!
  Easy Albania tashmë dhe aplikacion për iPhone dhe Android!
  Easy Albania tashmë vjen dhe si aplikacion për telefonin tuaj iPhone ose Android. Me një design elegant dhe thjeshtësi përdorimi, tani mund të blini produktet tuaja të preferuara kudo që jeni.
  0 Si të krijoni llogarinë tuaj të shitësit
  Çdo binzes që ofron produkte ose shërbime për shitje ka mundësinë të krijojë llogarinë e tij të shitësit në platformen e-commerce të Easy Albania. Mjafton të ndiqni hapat e ilustruara më poshtë për të filluar dhe ju shitjen online!