Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Të gjitha kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Bojaxhi

  Shiko si Rrjeta Listë
  Rendit sipas
  Shfaq per faqe

  Bojaxhi

  Ofrojme lyerje me boje, lyerje shtepie, lyerje fasade,ambiente tregetare,stukime,patinime.etj. Zgjedhje te ngjyrave nga ju sipas deshires dhe sipas ambientit. Llojet e bojrave qe perdorim jane sipas deshires se klientit. Eksperience 30 vjecare ne kete fushe brenda dhe jashte vendit. Ju ofrojme cmime me te mira, cilesi ne punime,garanci dhe korrektesi. Per cdo informacion mos hezitoni te kontaktoni. Ju faleminderit