Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  BIO

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Vaj i ulliri extra i virgjer

  400 Lekë
  Vaj i ulliri extra i virgjer.

  0.25 l 400 leke

  0.5 l 500 leke

  0.75 l 600 leke

  1 l 700 leke

  Vaj ulliri me djath hudher dhe ereza

  250 Lekë
  Vaj ulliri me djath

  Hudher dhe ereza

  100 ml 250 leke

  150 ml 300 leke

  250 ml 350 leke

  750 ml 850 leke

  Komposto ftoi

  200 Lekë
  Komposto ftoi

  Mjalte BIO

  250 Lekë
  • Mjaltë BIO • Mjalte 100gr 250 Leke • Mjalti eshte ushqimi i embel perftuar prej nektarit te bletes. • Nektari eshte burimi kryesor i karbohidrateve te cilin bletet e shndërrojn ne sheqer, glukoze dhe fruktoze.

  Mjalte BIO

  950 Lekë
  • Mjaltë BIO

  • Mjalte 500gr 950 Leke.

  • Mjalti eshte ushqimi i embel perftuar prej nektarit te bletes.

  • Nektari eshte burimi kryesor i karbohidrateve te cilin bletet e shnderrojne ne sheqer, glukoze dhe fruktoze.

  Vaj ulliri

  400 Lekë
  Vaj ulliri

  0.25L 400 leke

  0.51L 500 leke

  0.71 L 600 leke

  1L 700 leke