Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Dermokozmetikë
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Dermokozmetikë

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Krem hidratues trupi Elixir

  € 5,50
  Krem hidratues trupi

  Vitamin E-Silk-Propolis

  Paraben free

  Alcohol free

  Pigments Free

  Shkop Gjalpë Trupi - Nenexhik

  € 7,00
  Formuluar pa perberje uji, duke e bere gjalpin e trupit 5 here me te koncentruar.

  Aroma freskuese e Mintit e kombinuar me hidratimin e thelle te dyllit te bletes dhe gjalpit te kakaos do ta beje lekuren tuaj te bute, te lemuar dhe te hidratuar.

  Krem Duarsh Messinian

  € 5,50 € 6,50
  Krem Duarsh Messinian.

  Me Limon, arnika, faskomilo, bar blete, aloe vera, perberes zbardhues, vitamina dhe panthenol.

  Ofron hidratim maksimal dhe zbutjen e duarve.

  Lares bimore dhe natyral per zonen intime

  € 25,50
  Larës delikat për zonë intime 200ml

  Larës intim për higjienën personale, rekomandohet në rast të lëkurës së ndjeshme.

  Leis Hygienic Shpk

  Kompania e parë dhe e vetme në trevat shqiptare për prodhimin e tamponave të pambukut në kozmetikë.

  Set për kaçurela

  € 45,00
  Set per kacurela

  Shampo+Maske+Qumesht disiplinus 100% organike.

  Shampo elasticizuese per floket kaçurrele ose me onde.

  Cilesia e bute kremoze qe permban surfaktante me baze bimore pastron butesisht floket

  dhe lekuren e kokes, duke respektuar ekuilibrin e saj natyral dhe duke i lene floket te bute dhe te hidratuar.

  Nail File

  € 1,50
  Nail File

  You are cosmetics

  Eyebrow Shaping

  € 4,00
  Sapun/xhel stilues per vetulla

  Defence Color Mat-Zone fondotinte

  € 12,50 € 17,50
  Matifikonon dhe barazon tonin e lëkurës, zbut lëkurën dhe mban nën kontroll shkëlqimin ne zonen T te fytyres Lekure normale ne mixe. Disponibel tonaliteti 403

  Xhel kermilli dhe krem kermilli bio

  € 8,00
  Nuk permban kimikate Rigjeneron lekuren.

  Redukton gungat ne lekure.

  Largon aknet.

  Kunder rrudhave.

  Eleminon shenjat e dukshme ne lekure.

  Vaji Rosa Canina (Trëndafil i egër)

  € 8,00
  Vaji Rosa Canina (Trëndafil i egër) Vaji Rosa Canina ose trëndafilit të egër është i pasur me acide yndyrore si acidi oleik, linoleik, palmitik dhe gama linoleik, me vitamina A, C dhe E të cilat shërbejnë si antioksidant që ndihmojnë në luftimin e radikalëve të lira dhe rigjenerimin e indeve dhe membranave qelizore.

  Balsam për buzë - nenexhik

  € 3,50
  Siguron lageshti afatgjate per buze te buta, te lemuara dhe te shendetshme, ndjenje premium kur aplikohet butesisht ne buze.

  Shampo për flokë të shëndetshëm

  € 8,00
  Shampo per floke te shendetshem dhe me shkelqim

  Brow pencil (light brown, brown, deep brown)

  € 5,00
  Brow pencil (light brown, brown, deep brown)

  You are cosmetics

  Shampo kundër rënies së flokëve Disaar

  € 5,50
  Shampo kundër rënies së flokëve

  Ndihmon ne rigjenerimin dhe mrojtjen e flokeve

  Vaj magjik për flokët tuaj

  € 24,50 € 61,50
  Formule prej 39 lloje vajrash esencial & vegjetal

  Ushqen floket tuaj qe nga bulbi e deri tek majat

  Nxit rritjen e flokeve

  Lufton renien masive

  Trajton skalpin

  Dhuron shkelqim dhe butesi

  Serum për rrathët e zi të syve

  € 19,50 € 24,50
  Serum për rrathët e zi të syve.

  Përmban ekstrakte të lëvozhgës së portokallit , acid hyalouronik , silikon organik dhe kafeinë.

  Pas 28 ditëve të përdorimit të përditshëm ju do ta shihni lëkurën tuaj më të hidratuar.

  Paisje per shkrirje dylli DSP

  € 16,50
  Paisje per shkrirje dylli DSP

  Perdoret per shkrirjen e dyllit me kokrriza

  Dermokozmetikë

  Filter by:

  Fshi të gjitha