Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Edukim
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Edukim

  Easy Albania - Edukim

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Motra e Hënës

  € 12,00
  Motra e Hënës

  Motra e hënës është vëllimi i pestë epik i sagës Shtatë motrat nga Lucinda Riley.

  Libër Kartela Të Realizmit Socialist

  € 16,50
  Kartela Te Realizmit Socialist

  Autori: Visar Zhiti

  Libër Mikesha gjeniale

  € 8,00
  Një libër që duket sikur njeh vendin ku jetoni ju, një libër që ngjan i shkruar për ju, që duket personal dhe gjithëpërfshirës, një libër që nuk duhet lënë t’ju ikë pa e njohur.

  Libër Bisha e Pallatit Mbretëror

  € 12,00
  Londra është e rrënuar, njerëzit janë të uritur dhe vendin e ka pllakosur kudo errësira.

  Princ Alfredi - një djalë shëndetlig i dhënë pas librave - nuk ka dalë kurrë nga muret e sigurta të pallatit mbretëror.

  Por tani në Bakingam po ngjasin gjëra të çuditshme dhe jeta e Alfredit nuk do të jetë më e njëjta.

  Libër Fabula Rasa

  € 7,50
  Fabula Rasa

  Autori: Agron Tufa

  Libër IKIGAI

  € 8,00
  Liber IKIGAI

  Sekretet japoneze për një jetë të gjatë dhe të lumtur Sillni kuptim dhe hare ditëve tuaja me udhërrëfyes ikigain. Njerëzit e Japonisë besojnë se çdokush e ka një ikigai – një arsye për t'u çuar nga shtrati çdo mëngjes.

  Liber Fuqia

  € 10,50
  Sekreti zbuloi ligjin e tërheqjes.

  Tani Rhonda Byrne zbulon fuqinë më të madhe në univers - Fuqinë për të pasur gjithçka që dëshironi.

  Në këtë libër do të kuptoni se gjithçka që duhet është vetëm një gjë për të ndryshuar marrëdhëniet tuaja, paratë, shëndetin, lumturinë, karrierën dhe gjithë jetën tuaj.

  Autoshkolla Joni Alb

  Klasi A 99 euro

  Klasi B 199 euro

  Libër Obstetrika

  € 28,50
  Obstetrika Urgjenca dhe Situata Kritike

  D.SH.M. Maksim Gjoni

  Zero te një

  € 11,50
  Zero te nje

  Natyrisht se është më e lehtë të kopjohet një model sesa të krijohet diçka e re. Kur bëjmë diçka që tashme dimë si ta bëjmë, kjo e çon botën nga 1 te n, duke shtuar më shumë të diçkaje që është e njohur.

  Libër "Behu Supershites"

  € 5,00
  Askush s'eshte me I mire apo me i mençur sesa ti.

  Libër "Shkalla Magjike Drejt Suksesit"

  € 8,00
  "Shkalla magjike drejt suksesit”, vlen te lexohet shume here dhe te zbatohet pergjate jetes.

  Motra në Stuhi

  € 11,50
  Motra ne Stuhi

  Motra në stuhi është libri i dytë i serisë magjepsëse të Lucinda Rileyt, bazuar në rrëfimin mitologjik të një yjësie të famshme. Ai vjen pas librit të parë Shtatë Motrat. Historia e Majës, bestseller në të gjithë botën dhe i mirëpritur nxehtësisht edhe nga lexuesi shqiptar.

  Tabelë 2n1

  € 12,00
  Tabele 2n1 me 2 ane funksionale.

  Libër Pushtet i Pakufishëm

  € 12,50
  Pushtet i Pakufishëm

  Nëse keni ëndërruar ndonjëherë për një jetë më të mirë, libri Pushtet i pakufishëm do t'ju tregojë si të arrini atë cilësi të jashtëzakonshme jetese që e dëshironi dhe e meritoni dhe si të zotëroni jetën tuaj personale dhe profesionale.

  Kreheri i arte “Luçi”

  Qender formimi profesional per:

  1. PARUKERI

  2. ESTETIK

  3. MAKE UP

  4. THONJ TEKNIK

  Çantë shkolle Spiderman ortopedike

  € 16,50
  Çante shkolle ortopedike per klasat 1-6.

  Cilesia premium, hapesire e bollshem dhe e organizuar.

  Ortopedike tek shpina.

  Permasat:38x28x18 cm.

  Libër Zgjoni Gjigantin e Brendshëm

  € 10,50
  Zgjoni Gjigantin e Brendshëm

  Nëse je në kërkim të ndryshimit të vetvetes dhe rrugës drejt suksesit, ky libër është një zgjidhje shumë e mençur; Në të jeten këshilla se si të merrni menjëherë nën kontroll fatin tuaj mendor, emocional, fizik dhe financiar!

  Edukim

  Filter by:

  Fshi të gjitha