Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Enë Kuzhine
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Enë Kuzhine

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Set pjata supe 6 copë

  € 12,00
  Set pjata supe 6 cope

  Seti permban 6 pjata supe ne ngjyre te bardhe.

  Materiali i pjatave te supes eshte porcelani.

  Përzierës për çaj bio

  € 5,00
  Perzieres per caj bio

  Mbajtëse për qerasje

  € 6,50 € 12,00
  Mbajtese per qerasje

  Mbajtesja sherben per qerasjen e bonboneve, amaretave, karameleve etj.

  Materiali: Qelqi

  Mbajtëse qiriu

  € 12,00
  Mbajtese qiriu

  Ngjyra: E bardhe

  Materiali: Qelqi

  Set pjata porcelani 6 copë

  € 8,00 € 12,00
  Set pjata porcelani 6 cope

  Seti permban 6 pjata supe ne ngjyre te bardhe.

  Materiali i pjatave te supes eshte porcelani.

  Filxhan me pjate druri

  € 4,00 € 8,00
  Filxhan me pjate druri

  Filxhani ka ngjyre te zeze me dizenjo gold.

  Materiali: Porcelan

  Tenxhere guri dhe friteze për skuqje

  € 16,50
  Tenxhere guri + friteze per skuqje

  Kapak xhami

  24 cm ( 4.8 Litra)

  Set ëmbëlsirash 1 pjatë e madhe me 6 pjata të vogla dhe 6 filxhana

  € 20,50 € 28,50
  Set embelsirash 1 pjate e madhe me 6 pjata te vogla dhe 6 filxhana

  Seti eshte i perbere nga materiali porcelan.

  Ngjyra: Miks

  Set organizues për në tualet

  € 28,50 € 41,00
  Set organizues per ne tualet

  Seti permban mbajtese sapuni, mbajtese per sapun te lengshem etj.

  Setet i kemi ne dy ngjyra te ndryshme bojeqielli dhe te bardhe.

  Set filxhanash për kafe

  € 12,00 € 20,50
  Set filxhanash per kafe

  Setin e kemi ne dy modele te ndryshme blu dhe roze.

  Gjithashtu seti permban 6 pjata dhe 6 filxhana.

  Filxhanë kafe me tabaka

  € 12,00 € 20,50
  Filxhanë kafe me tabaka

  Ngjyra: E bardhe

  Mbajtëse buke druri

  € 12,00
  Mbajtese buke druri

  Tavë qelqi

  € 7,50
  Tavë qelqi

  Pjatancë me dizenjo gold

  € 8,00 € 12,00
  Pjatance me dizenjo gold

  Pjatanca perdoret per zbukurim por edhe per qerasje.

  Materiali: Porcelan

  Pjatancë me dizenjo gold në formë rrethore

  € 8,00 € 12,00
  Pjatance me dizenjo gold ne forme rrethore

  Pjatanca perdoret per zbukurim por edhe per qerasje.

  Materiali: Porcelan

  Set gota uji

  € 28,50
  Set gota uji

  Ngjyra: Lejla

  Materiali: Qelq

  Set filxhanash për kafe në modele të ndryshme

  € 12,00 € 16,50
  Set filxhanash per kafe ne modele te ndryshme

  Setin e kemi ne dy modele te ndryshme te bardhe dhe te kuqe.

  Gjithashtu seti permban 6 pjata dhe 6 filxhana.

  Set mbajtëse për fruta të thata

  € 28,50 € 37,00
  Set mbajtese per fruta te thata

  Seti permban 6 pjata te vogla ku sherben per servirjen e frutave te thata.

  Setin e kemi ne 2 modele te ndryshme.

  Enë Kuzhine

  Filter by:

  Fshi të gjitha