Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Farmaci
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Farmaci

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Rinopiol

  € 5,00
  Rinopiol

  Sasia: 15 ml

  Maske Biokap Për Flokë

  € 23,00
  Trajtim Intensiv për flokët e thatë dhe të dëmtuar

  Deodorant BioNike

  € 8,00
  Defence DEO

  Deodorant të formuluar për të gjitha llojet e lëkurave, madje edhe ato më sensitive.

  Trio diger acid

  € 18,00
  Trio diger acid

  Sasia: 12 bustina

  Zinc

  € 13,00
  Zinc - Lozenges - me Echinacea, Vitamina C dhe D - Mjalte limon

  Masazhator Relaksues Magnetik

  € 12,50
  Masazhator relaksues magnetik

  Dizajn kompakt dhe i lehte

  Nxit qarkullimin e gjakut

  Liron muskujt nga dhimbjet

  Soltux

  € 9,00
  Soltux

  Sasia: 100 ml

  Flumetilina spray 30ml

  € 10,50
  Spray me veprim anti-inflamator dhe antibakterial për inflamacionet e siperme të traktit respirator, shoqeruar me dhimbje fyti, skuqje, ose kollë.

  Yovita me pika

  € 5,50
  Yovita me pika

  Sasia: 7 ml

  Deviral

  € 15,00
  Fortex Deviral

  I pershtatshem per gripin, gjendjet akute virale dhe infeksionet enterovirus.

  Aktivizon sistemin imunitar.

  Promovon rikuperimin me te shpejte te trupit.

  Daleron

  € 0,50
  Daleron - për trajtimin e etheve dhe dhimbjes.

  Cizinco x 30 bustina

  € 11,50
  Suplement ushqimor që ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

  Produkt që nuk përmban gluten.

  Rekomandohet të përdoret një bustinë në ditë, direkt në gojë, pa ujë.

  Fastum Gel

  € 3,50
  Fastum Gel permban ketoprofen 2.5% si perberes farmakologjikisht aktiv dhe mund te perdoret per perdorim te jashtem ne lekure.

  Hedelix

  € 8,00
  Hedelix

  Masa: 100ml

  Lenicyst Retard 10

  € 14,50
  Ekstraktet bimore te Boronices, Bearberry dhe Goldenrod jane te dobishme per nxitjen e funksioneve te traktit urinar.

  Laurella x12 Ultra Giorno Bio Cotton

  € 2,50
  Laurella x12 Ultra Giorno Bio Cotton

  Materiali: Pambuku

  Agelmin

  € 3,50
  Agelmin

  Kuti 20 kokrra me nga 10mg.

  Nactive Solucion Oral

  € 14,00
  Nactive - solucion oral për kollë me sekrecione.

  Farmaci

  Filter by:

  Fshi të gjitha