Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Farmaci
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Farmaci

  Farmaci

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Vitamine B Complex

  € 7,50
  Ultra Vitamine B-Kompleks, suplement me 60 tableta.

  Lacto Defence

  € 19,00
  Lacto Defence -mbrojta 3 në 1 kunder infeksioneve virale!

  Vaj Lulekuqe

  € 10,00 € 12,00
  Vaj Lulekuqe

  Fuqizon sistemin imunitar

  Mbron shëndetin e zemrës

  Forcon kockat

  Rrit qarkullimin e gjakut

  Ndihmon tretjen

  Bierhefe Vitamina dhe Minerale

  € 8,00
  Vitamina dhe minerale te domosdoshme per nje shendet te mire .

  Per çdo periudhe te vitit

  Paketim me 30 tableta

  Ultra Magnezium

  € 12,50
  Ultra Mgnezium -60 tableta.

  Made in England

  Perfectil Suplement ushqimor

  € 15,50
  Perfectil Original

  Suplement ushqimor me nutrientë të nevojshëm

  Për të ndihmuar në ushqimin dhe mirëmbajtjen e lëkurës, thonjve dhe flokëve të shëndetshëm

  Bioscalin

  € 12,50
  Bioscalin:

  1. Bioscalin Neo SincroBiogenina Kapsula

  2. Bioscalin Physiogenina Shampo

  Pastrues Fytyre

  € 14,50
  Pastrues fytyre me pehash të përshtatshëm për pastrim të thellë të lëkurës

  Ka në përbërje Acid Hilauronik dhe Omega 6

  Përdoret çdo ditë në mëngjes dhe në mbrëmje

  Shoqërohet me një masazhues fytyre

  Prostamax

  € 12,50
  Prostamax-rregullon spermatogjenezën

  Ngre humorin tek meshkujt

  Produkt terësisht bimor

  Xhel Pastrues Aknestil

  € 20,50
  Xhel pastrues aknestil për akne, fytyrë të yndyrshme

  Pastron poret në thellësi

  Parandalon përhapjen e baktereve dhe lë lëkurën të hidratuar

  Përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje

  Prodhuar në Itali

  Sasia 200 ml

  Set Bioblas BotanicOils

  € 8,00
  Zbutës me vaj argani për të gjitha llojet e flokut:

  1. Krem

  2. Spray

  Ultra Vitamine C- 500 mg

  € 10,00
  Paketimi 60 tableta.

  Made in England

  Vitabiotics Pregnacare

  € 33,00
  Pregnacare MAX ofron formulën e fundit për të gjitha femrat që do bëhen nëna dhe që duan maksimumin e vlerave ushqimore nga Pregnacare.

  Vitabiotics Immunace

  € 16,50
  Antioksidantë shumë efektivë për sistemin tuaj imunitar.

  Ndihmon në ruajtjen e rezistencës imune të shëndetshme dhe mbrojtjen afatgjatë të qelizave

  Vitamina D3, C, E, Selen dhe Zink

  Furca Dhëmbësh

  € 5,50
  Curaprox Ultra Soft

  Furce e bute per dhembet

  Prodhuar në Zvicër

  Vaji 85 - Bio Kasalla

  € 10,00 € 12,00
  Vaji 85

  Përmban 85 minerale, vitamina, acid fulvik dhe fitoushqyes të tjerë të rëndësishëm

  Ndërton dhe forcon indet e shëndetshme

  Sjell Energji dhe Përmirëson Aktivitetin Fizik

  Vitamine C- 500 mg

  € 11,00
  Rrit imunitetin tënd, tani që vjeshta po afron.

  Shampo Drasanvi

  € 12,50
  Shampo per floket

  Me Biotinë dhe Aloe vera

  Dy perberes te domosdoshëm per flokun

  Made in Spain

  Farmaci

  Filter by:

  Fshi të gjitha