Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Fitness
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Fitness

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Abonim per femra (paradite) - Palester Angel's Fitness

  Lista e abonimeve per femra paradite. Orari: 8:00-15:00.

  Dance for Fitness

  Abonim per meshkuj (mbasdite) - Palester Angel's Fitness

  Lista e abonimeve per meshkuj mbasdite. Orari: 8:00-22:00.

  Abonim per meshkuj (paradite) - Palester Angel's Fitness

  Lista e abonimeve per meshkuj paradite. Orari: 8:00-15:00.

  Peshore transparente

  € 14,00
  Peshore

  Abonim per femra (mbasdite) - Palester Angel's Fitness

  Lista e Abonimeve per femra mbasdite. Orari: 8:00-22:00.

  Lista e Abonimeve- Palestra Noel

  Lista e abonimeve. Orari 08.00-22.00

  Set llastiqe gome për stërvitje

  € 8,00
  Set llastiqe gome per stervitje

  I pershtatshem per: CrossFit, Yoga, Pilates etj.

  Perdoret per sporte dhe palester, e krijuar për stervitje force.

  Ushtroni krahet, shpinen, shpatullat, kembet dhe vithet  te gjitha menjehere.

  Fitness

  Filter by:

  Fshi të gjitha
  Nën-kategoritë