Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Flokët
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Flokët

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Krem për kaçurrela Style Stories

  € 16,50
  Krem për kaçurrela Style Stories

  Jep flokeve butesi

  Nuk le mbetje

  Silky bleaching powder blue 500gr

  € 21,00
  Silky bleaching powder blue 500gr

  Pluhur zbardhues për celje te ngjyres se flokeve me të shpejtë dhe intensiv, mbi 7 nivele me rezultat ekstrem teknologjik.

  Vaj Argani Comi

  € 10,00 € 12,00
  Vaj Argani Comi

  Nga hulumtimet shkencore është vërtetuar se vaji i arganit shërben për kurimin e lëkurës, e rigjeneron atë, e furnizon me oksigjen, është hidratues, e ushqen, siguron mbrojtjen, elasticitetin dhe rininë e saj.

  Silky oxygen 10vol 1000ml

  € 8,00
  Silky oxygen 10vol 1000ml

  Silky Oksigjen , formule kremoz lejon lidhjen optimale me flokët, dhe bojen Silky i cili krijon nje ngjyrë te qendrueshme ne të gjitha nuancat e saj.

  Vaj për Flokët

  € 12,00
  Vaj për Flokët

  Skalpi do jete i ushqyer dhe i pastruar nga bojrat dekolorantet

  Per floke plot shkelqim, te gjate dhe pa zbokth

  Shampo color ngjyre Cinnamon

  € 19,00
  Shampo color ngjyre Cinnamon

  Shampo kolor pa amoniak ringjalleron ngjyrën tuaj si ne sallone dhe fsheh çdo rritje të mëtejshme te flokut apo thinje.

  Shampo për flokët

  € 8,00
  Shampo për flokët të shëndetshëm dhe me shkëlqim.

  Shampo me vaj argani

  € 8,00 € 10,00
  Shampo Comi Profesional me vaj Argani

  Ky është produkti i vetëm që duhet të përdorni nëse keni flokë të dobët.

  Vaj Argani

  € 9,00
  Vaj Argani

  Vaji i arganit nje nder vajrat me efektiv per rritjen e flokeve.

  Stimulon rritjen e flokeve.

  Stimulon daljen e flokeve te reja.

  I jep flokeve shkelqim dhe pamje te bukur.

  Silky trilogy moisturizing conditioner 250ml

  € 18,00
  Silky trilogy moisturizing conditioner 250ml

  Trajtues për të gjitha llojet e flokëve kycur lagështi, zbut dhe jep shume shkëlqim.

  Shampo Revigene Antiforfora Revivre

  € 20,50
  Shampo delikate kunder zbokthit.

  Vaj magjik për flokët tuaj

  € 24,50 € 61,50
  Formule prej 39 lloje vajrash esencial & vegjetal

  Ushqen floket tuaj qe nga bulbi e deri tek majat

  Nxit rritjen e flokeve

  Lufton renien masive

  Trajton skalpin

  Dhuron shkelqim dhe butesi

  Silky Dressing Haircolr 100ml

  € 10,00
  Boje Silky pa amoniak, paraben dhe PPD me përbërës mbrojtës dhe për një rezultat perfekt.

  Set Dalon Silver për flokë biond

  € 8,00 € 10,00
  Set Dalon Silver për flokë bjond

  Shampo

  Balsam

  Maske

  Maskë riparuese me nanosfera keratine

  € 6,50 € 8,00
  Maskë riparuese me nanosfera keratine dhe vajra të çmuara bimore ( vaj argani , avokado , kokosi , bajame , kastori , etj.)

  Maskë flokësh

  € 11,50 € 14,50
  Maske Flokesh profesionale Comi me permbajtje vaji Argani biologjik dhe ekstrakte mjalti biologjik.

  Shampo kundër rënies së flokëve Disaar

  € 5,50
  Shampo kundër rënies së flokëve

  Ndihmon ne rigjenerimin dhe mrojtjen e flokeve

  Silk serum dhe keratinë

  € 6,50 € 8,00
  Serum Silk Dalon ( me proteina mëndafshi ) dhe është i pasur me përbërës natyral.

  Serum floku me keratinë, rigjeneron flokun dhe njekohesisht i jep lageshtine e nevojshme duke mos lejuar thyerjen dhe djegien e flokeve.

  Flokët

  Filter by:

  Fshi të gjitha