Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Fustane

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Lacing Front Gown

  2 700 Lekë
  Lacing front gown

  Colour : brown

  Masa 36-40

  Fustan Missguided

  4 490 Lekë 8 600 Lekë
  MISSGUIDEDZIZZI ngjyrë e verdhë neon

  I hapur në një anë

  Trecereksh satin

  Fustan blu

  499 Lekë 1 500 Lekë
  Fustan ngjyre blu

  Masa standarte

  Me xixa

  Fustan AX PARIS

  4 000 Lekë
  AX PARIS Satin ngjyrë baby pink

  I shkurtër me krahë të derdhur dhe palë

  Fustan Fashion Union

  3 500 Lekë
  FASHION UNION ngjyrë e bardhë me trëndafila

  Me tantellë në pjesën e dekoltesë dhe tek mëngët

  Fustan Hoodie

  3 490 Lekë
  Fustan Hoodie

  Material cilesor

  Fustane

  Filter by:

  Fshi të gjitha
  banner