Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Fytyra
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Fytyra

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Leis Hygienic Shpk

  Kompania e parë dhe e vetme në trevat shqiptare për prodhimin e tamponave të pambukut në kozmetikë.

  Fondatinë Seven7een Time Plus Matt SPF 15

  € 9,00
  Fondatine per lekure te yndyrshme

  Teksture e lehte

  Me filter UV SPF 15

  Serum Snail Face 50ml

  € 19,50 € 24,50
  Trajtoni në mënyrë ideale lëkurën tuaj me Serum Snail Face nga Dalon Cosmetics

  Ky është një serum i fytyrës me sekrecion kërmilli , kolagjen dhe acid hyalouronik , përbërës që nxisin hidratimin.

  Scrub per trupin dhe fytyre

  € 35,50
  Maskë pastrimi për peeling për të hequr qelizat e vdekura, papastërtitë, për të nxitur pastrimin e pikave të zeza dhe për të përmirësuar pamjen dhe bukurinë natyrore të lëkurës.

  Fondatinë Radiant Professional Make Up

  € 23,50
  Radiant Professional Make Up

  Natural Fix

  Spf 15

  5 in 1 Beauty Care Massager

  € 12,00
  Furce me bateri per pastrimin dhe masazhimin e fytyres

  Me 5 koka per te kryer keto funksione

  1 per pastrim, 2 sfungjera te bute dhe 2 per masazhim

  Me 2 nivele shpejtesie : Low dhe High

  Pastron fytyren nga papastertite dhe qelizat e vdekura

  Perdoret me kremin e fytyres per hidratim dhe masazhim

  Vaj për mjekrën

  € 5,00
  Vaj për mjekrën

  Përbërës 100% natyral

  Vaji Rosa Canina (Trëndafil i egër)

  € 8,00
  Vaji Rosa Canina (Trëndafil i egër) Vaji Rosa Canina ose trëndafilit të egër është i pasur me acide yndyrore si acidi oleik, linoleik, palmitik dhe gama linoleik, me vitamina A, C dhe E të cilat shërbejnë si antioksidant që ndihmojnë në luftimin e radikalëve të lira dhe rigjenerimin e indeve dhe membranave qelizore.

  Cosmo eye contour

  € 22,00
  Cosmo eye contour

  Artikull i ri i serisë WHITE

  Një kontur ndriçues i syve me Alpha-Arbutin, i njohur për efektin e tij zbardhues në lëkurë.

  Maskë për fytyrën - Shafran i Indisë & Tërshëra

  € 6,50
  Ndihmo ne trajtimin e akneve, balancimin e lekures me vaj dhe trajtimin e njollave te erreta.

  Redukton demtimet e lekures te shkaktuara nga dielli dhe gjithashtu ndihmon ne luftimin e radikaleve te lire fale vetive antioksiduese qe gjenden ne shafran i Indise.

  Tershera koloidale ofron perfitime te shkelqyera hidratuese dhe hidratuese per lekuren, duke e bere ate nje maske te rrumbullakosur mire te fytyres, te pershtatshme per te gjitha llojet e lekures.

  Sapun fytyre - Kastravec & Aloe Vera

  € 4,50
  Sheruese dhe qetesuese per lekuren e ndjeshme ose te demtuar nga dielli

  Hidraton dhe rinon thellesisht lekuren

  Aloe Vera eshte e pasur me antioksidante

  Hidraton dhe qeteson lekuren e irrituar

  Ndihmon ne luftimin e akneve dhe zvogelimin e rrudhave

  Parandalon formimin e pikave te zeza

  Radiant - Krem kundër diellit për fytyrën SPF 50

  € 24,50
  Radiant Krem kundër diellit për fytyrën

  SPF 50

  Krem hidratues dhe qetësues

  Fondotinta Korff

  € 17,00
  Fondatinë inovative që kombinon kënaqësinë e një prekjeje kremoze me veshjen e testuar deri në 16 orë.

  Duke maskuar rrudhat e imëta, papërsosmëritë e lëkurës dhe shenjat e lodhjes si sytë e fryrë dhe rrathët e zinj.

  Formula është e pasuruar me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E.

  Scrub trupi

  € 8,50 € 11,50
  Scrub per trupin. I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

  Nuk permban kimikate te ndryshme.

  Pastrues make up-i Dermolab Nature Sence

  € 12,00
  Pastrues make up-i Dermolab Nature Sence

  Lekure e ndjeshme

  Qeteson lekuren

  Ribalancon hidratimin e lëkurës

  Kremi i syve Messinian Spa

  € 16,50 € 20,50
  Kremi i syve Messinian Spa

  Ofron menjëherë shkëlqim.

  Eliminon rrathët e zi , qeset poshtë syve dhe shenjat e plakjes

  BIODERMA SENSIBIO LIGHT - 40 ml

  € 21,00 € 26,00
  Krem Qetësues, Hidratues Lëkure Normale–Mixe - 40ml

  Qetëson ndjesinë e nxehtësise dhe rrit tolerencën e lëkurës

  Hidraton lekurën në thellësi

  Është ideale si bazë make-up

  Përthithet menjëherë dhe lë lëkurën e butë

  Maske fytyre - Trendafil Balta & Tershera

  € 5,50
  Ndihmon per te rivendosur dhe rimbushur lekuren me lageshti, ideale per llojet e lekures se thate dhe te ndjeshme.

  Gjithashtu mund te ndihmoje ne zvogelimin e acarimit dhe inflamacionit te shkaktuar nga shqetesime te ndryshme te lekures siç jane aknet, duke hequr butesisht qelizat e vdekura te lekures ne proces.

  Fytyra

  Filter by:

  Fshi të gjitha