Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Hoodie i personalizuar Trushilla
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Hoodie i personalizuar Trushilla

  € 34,50
  Hoodie i personalizuar Trushilla

  Ngjyre e zeze dhe e bardhe

  Materiali pambuk

  Dyqanet: TRUSHILLA
  *
  *

  "BASIC" eshte koleksioni i pare perfaqesuar dhe i frymezuar nga Frenki Trushilla. Nje  hoodie  i thjeshte me kapuç  material pambuku. I cili vjen ne dy  ngjyra: e bardhe dhe  e zeze. Permban firmen e stilistit te skalitur ne mes te kendit te gjoksit.

  "BASIC" eshte koleksioni i pare perfaqesuar dhe i frymezuar nga Frenki Trushilla. Nje  hoodie  i thjeshte me kapuç  material pambuku. I cili vjen ne dy  ngjyra: e bardhe dhe  e zeze. Permban firmen e stilistit te skalitur ne mes te kendit te gjoksit.

  Specifikimet e produkteve
  Ngjyra:
   
  Ngjyra:
   
  Masa:M
  Masa:L
  Materiali:Pambuk
  KategoriaBluza
  FitStandarte