Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Ide për dhurata
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Ide për dhurata

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Lëngje frutash agrofrut Korçë

  € 1,00
  Lengje frutash agrofrut Korçe

  Lloji: 1- Molle, spinaq dhe kivi. 2- Molle, karrote dhe portokall.

  3- Molle starking. 4- Luleshtrydhe

  Masa: 250ml

  Produkte: Bio

  Hajvar me speca të pjekur dhe vaj ulliri të Dibrës

  € 4,00
  Hajvar me speca te pjekur dhe vaj ulliri te Dibres

  Masa: 500gr

  Produkte: Bio

  Lojë tavoline për 2-6 persona

  € 22,50
  Nje vile e madhe, nje vrasje, gjashte te dyshuar.

  Eleminoni te dyshuarit dhe zbuloni kush e beri vrasjen, me çfare dhe ku!

  Ore Smart

  € 14,50
  Ora e mencur lidhet me telefonin tuaj me bluetooth

  Mat rrahjet e zemres, tensionin e gjakut, hapat, monitoron gjumin etj

  Dizajn i pershatshem me doren tuaj

  Karikohet me fish USB dhe mban deri me 24 ore bateri.

  Varëse muri

  € 15,50
  Varese muri me fije pambuku macrame.

  Nje dhurate unike e kombinueshme ne cdo ambjent qe ju deshironi ta vendosni.

  E punuar ne detaje me fije pambuku macrame, gershetuar ndermjet coloreve te bardha dhe gold.

  Element shume unik i nderthyrjes se telit me nyjet e pambukut, fijet e holla te punimit krijojne nje stoli te sofistikuar.

  Permasat e vareses 25X25 cm

  Gliko patëllxhani

  € 4,00
  Gliko patellxhani

  Masa: 250gr

  Produkte: Bio

  Hoodie i personalizuar Trushilla

  € 34,50
  Hoodie i personalizuar Trushilla

  Ngjyre e zeze dhe e bardhe

  Materiali pambuk

  Tapet rrethor 80x80

  € 10,50
  Tapet rrethor

  Permasat 80x80m

  Biçikletë për fëmijë

  € 65,50
  Biçiklete per femije

  Modele të ndryshme

  Lodra për fëmijë – Karrocë Barbie

  € 53,50
  Lodra per femije – Karroce Barbi

  Tavë qelqi

  € 7,50
  Tave qelqi

  Set fund, triko, corape dhe fjongo

  € 19,00
  Set fund, triko, corape dhe fjongo

  Mosha: 3-10 vjec

  Ngjyra: E kuqe

  Ide për dhurata

  Filter by:

  Fshi të gjitha