Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Kancelari
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Kancelari

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Libër Vajza qe piu henen

  € 8,00
  Nje liber i trilluar ne nje menyre te persosur, me nje imagjinate qe te ben te mos e leshosh nga dora, qe nga momenti qe e hap librin dhe deri ne momentin qe e perfundon ate.

  Libër Xhejn Er

  € 8,00
  I kritikuar nga shumë bashkëkohës si një roman që përmbante shtysa rebele, të pamoralshme dhe antifetare, “Xhejn Er” është sot një nga vepra më të kremtuara të të gjitha kohërave.

  Libër Si t'i edukoni fëmijet

  € 5,50
  Si t'i edukoni femijet

  Autori: Deepak Chopra

  Libër Ditë e re

  € 10,50
  Ditë e re

  Autori: Nikos Chrysos

  Libër "Si të mposhtësh shqetësimet dhe stresin"

  € 5,50
  Ky libër është tërheqës për t'u lexuar dhe i thjeshtë për t'u zbatuar.

  Çantë shkolle Minnie Mouse

  € 8,00
  Çantë shkolle

  Çantë shkolle me Minney Mouse.

  Zen Arti i të jetuarit në thjeshtësi

  € 8,00
  Zen Arti i te jetuarit ne thjeshtesi

  Shunmyo Masuno, me anë të këtij libri, ia transmeton lexuesit konceptin e filozofisë Zen nëpërmjet një rruge praktike, duke kërkuar me ngulm që t'i praktikojmë mësimet e tij dhe ato t'i konsiderojmë si pjesë të formimit tonë personal.

  Libër Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit

  € 5,50
  Shtate ligjet shpirterore te suksesit

  Autori: Deepak Chopra

  Libër Adoleshenca

  € 6,50
  Adoleshenca

  Autori: Fransuazë Dolto

  Libër Dhelprat e shkretëtirës

  € 9,00
  Libër Dhelprat e shkretëtirës

  Dy dhelpra dhe një sekret. I takon Morisit që ta zbulojë. Në moshën 11-vjeçare sapo është shpërngulur në Dautremer, një fshat i përhumbur në Korsikë: ndërkohë që prindërit do të merren me drejtimin e hotelit të rrënuar Napoleon, ai do të vërdalliset duke regjistruar tingujt e detit.

  Libër "Si t'i zgjidhësh mosmarrëveshjet në jetë"

  € 5,50
  Në këtë botim do kuptoni se: Çdo mosmarrëveshje me të cilën përballemi në jetën tonë ngërthen potenciale pozitive a negative qofshin.

  Dita kur dielli shkruante emrin tim mbi borë

  € 8,00
  Vëllim poezish

  Titulli: Dita kur dielli shkruante emrin tim mbi bore.

  Autore: Arianita Hoxha

  Redaktor: Musa Dushica

  Botimi i parë: 2021

  Formati : 14x20cm

  Monedha/Medalje Bitcoin Survivor

  € 7,00
  Monedha/Medalje Bitcoin Souvenir

  Diametri: 3.8cm

  Trashesia: 2mm

  Libër Zgjoni Gjigantin e Brendshëm

  € 10,50
  Zgjoni Gjigantin e Brendshëm

  Nëse je në kërkim të ndryshimit të vetvetes dhe rrugës drejt suksesit, ky libër është një zgjidhje shumë e mençur; Në të jeten këshilla se si të merrni menjëherë nën kontroll fatin tuaj mendor, emocional, fizik dhe financiar!

  Libër Vajza e prapë

  € 10,50
  Vajza e prapë

  Autori: Mario Vargas Llosa

  Monedha/Medalje Covid Survivor

  € 7,00
  Monedha/Medalje Covid Souvenier

  Diametri: 3.8cm

  Trashesia: 2mm

  Libër Babai i pasur & Babai i varfer

  € 9,00
  Çfarë u mësojnë të pasurit fëmijëve të tyre që nuk ua mësojnë klasa e varfër dhe e mesme.

  Libër Mikesha

  € 8,00
  Mikesha

  Autori: Simone de Beauvoir

  Kancelari

  Filter by:

  Fshi të gjitha