Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Karrige
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Karrige

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Karrige

  € 303,00
  Karrige me strukture dru teak

  E punuar me dore ne litare

  Karrige ne stilin klasik (Tetto Mobileri)

  Karrige ne stilin klasik.

  Porosisni modelin dhe ngjyren qe deshironi.

  Tavolina dhe Karrige

  Marrim Porosi të ndryshme

  Karrige Madimo Duti

  € 308,00 € 440,00
  Karrige Madimo Duti

  Karrige e perbere me materialin e drurit Teak te gardes A dhe litare 100% polyester.

  Permasat: 66*66*86H cm

  Tavoline Ngrënie Me Karrige (Mobileri Gerardo)

  Tavoline me 4 karrige me porosi!

  Karrige (Mobileri Gerardo)

  Punojme me porosi ne permasat, ngjyren, si edhe modelin qe deshironi.

  Tavoline ngrenie (Tetto Mobileri)

  Tavoline ngrenie dhe karrige me porosi.

  Me permasa edhe ngjyra te ndryshme.

  Karrige Peacock

  € 611,00 € 865,50
  Karrige Peacock

  Karrige e perbere me material Ratani

  Karrige Ratani

  € 230,00
  Karrige ratani e punuar me dore

  E pershtashme per ambient te jashtem dhe te brendshem

  Teper rezistente ndaj kushteve atmosferike

  Karrige

  € 590,00
  Karrige nga Dab. Me strukture dru Teak te grades A dhe e punuar me dore ne litare 100% poliester.

  Karrige ne stilin klasik (Tetto Mobileri)

  Karrige ne stilin klasik.

  Punojme me porosi sipas ngjyres qe deshironi.