Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Klinika Dentare
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Klinika Dentare

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Faseta E-Max

  Rregullimi i fasetave E-Max

  Letër shtrimi për krevate

  € 5,50
  Leter shtrimi per krevate

  Skaner 3D AS Center

  SKANER 3D - Doni te vendosni implante, te matni dendesine e kockes se nofulles apo te shihni me qarte dhembet tuaj? Kryeni nje skaner 3d per te pare cdo detaj te gojes.

  Faseta E-Max dhe Rregullim i Gingivave

  Modelimi i gingivave dhe zgjatja e kurorës në nivelin e sipërm.

  Sigurimi i implanteve

  Radiografi Dentare As Center

  Jeni duke vendosur aparat dentar dhe ju duhet nje ekzaminim cefalometrik? Ne ju ofrojme kete ekzaminim si dhe analizen cefalometrike.

  Studio Radiografie Dentare As Center

  Ju duhet te kryeni nje panorameks per te kontrolluar shendetin tuaj oral? Studio ju ofron kete sherbim. Ju ofrojme cilesi, siguri, garanci.

  Kërçiku Dental Center

  Klinika dentare Kerciku Dental Center ju ofron sherbim te specializuar ne te gjitha fushtat e stomatologjise: Endodonti, Ortopedi, Ortodonci, Pedodonti, Kirurgji, Inplantologji, Dentistri estetike.