Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Kompakte
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Kompakte

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Instax SQ1

  € 130,00 € 144,50
  Kreativitet i pafund me lirinë dhe formën e një kornize më të gjerë.

  *kur krahasohet me madhësinë përfundimtare të imazhit INSTAX Mini (86mm x 54mm) (3.38 "x 2.13")

  Instax mini 40

  € 108,50
  Instax mini 40 kamera e menjëhershme, e cila ka një dizajn klasik që i përshtatet çdo stili!

  Instax SQ20

  € 198,00
  INSTAX SQUARE SQ20 ju lejon të shijoni fotografinë dhe printimet me veçori të reja të përmirësuara që nuk janë parë kurrë më parë në linjën e kamerave të çastit INSTAX.

  Instax Mini 90

  € 148,50
  Projektuar me një pamje klasike, Instax mini 90 ofron veçori të avancuara.

  Instax Wide 300 Instant Camera

  € 118,50
  Me film ne madhesi 2 here me te madhe se modelet e tjera instax, ky model ju lejoni te kapni me shume pamje, njerez apo objekte ne foton tuaj. Eshte perfekte per festa dhe evente te tjera.

  Instax Mini Link

  € 118,50
  1. Printime te verteta INSTAX

  2. Printoni se bashku ne Fun Mode

  3. Printoni nga video

  4. Motion control

  Instax Mini LiPlay

  € 168,00
  LiPlay

  Live your life, have fun and play.

  Instax Share SP-3

  € 198,50
  Zgjidhni shkrepjet tuaja më të mira nga telefoni juaj dhe merrni printime INSTAX thjesht duke i transferuar fotografitë nga aplikacioni në SP-3 përmes lidhjes Wi-Fi.

  Instax Mini Hello Kitty Camera PK

  € 79,00
  Instax mini HELLO KITTY nga Fujifilm është një aparat kompakt që mbështet përdorimin e filmit të tipit Fujifim instax mini për të prodhuar printime të menjëhershme, me madhësi të kartës së kreditit.

  Instax Mini 11

  € 88,50
  Me mini 11 është e lehtë të shkrepësh fotografi të ndritshme të çdo skene.

  Instax SQ6

  € 138,00
  Formati katror 1: 1 instax SQUARE SQ6 kap të bukurën në çdo moment, në mënyrë që t'i ruani ato kujtime për një jetë të tërë.