Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Libra & Revista
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Libra & Revista

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Libër "Si të sillemi me njerëzit"

  € 6,50
  Ketu do gjeni parimet thelbesore te çdo seksioni...

  7 Zakonet e njerëzve të suksesshëm

  € 11,50
  7 Zakonet e njerezve të suksesshem

  Libri ofron leksione të fuqishme për ndryshimin individual bazuar mbi ato që autori i përcakton si zakonet e domosdoshme për të qenë një njeri i suksesshëm.

  Libër "Parate dhe Ligji i Terheqjes"

  € 8,00
  Ate çfare akoma se dini rreth lidhjes se ligjit te terheqjes me 3 kompononte kyc, e gjeni ne kete botim.

  Libër Vajza e prapë

  € 10,50
  Vajza e prapë

  Autori: Mario Vargas Llosa

  Libër Mendimtarët për edukimin

  € 7,50
  Mendimtarët për edukimin

  Autori: Grup Autoresh

  Libër Njeriu i parë

  € 10,00
  Njeriu i pare

  Autor: Albert Camus

  Perktheu: Saverina Pasho

  Liber Fuqia

  € 10,50
  Sekreti zbuloi ligjin e tërheqjes.

  Tani Rhonda Byrne zbulon fuqinë më të madhe në univers - Fuqinë për të pasur gjithçka që dëshironi.

  Në këtë libër do të kuptoni se gjithçka që duhet është vetëm një gjë për të ndryshuar marrëdhëniet tuaja, paratë, shëndetin, lumturinë, karrierën dhe gjithë jetën tuaj.

  Liber "Parime" Ray Dalio

  € 20,50
  Ray Dalio tregon parimet jokonvencionale te jetes dhe te punes se tij.

  Libër Xhejn Er

  € 8,00
  I kritikuar nga shumë bashkëkohës si një roman që përmbante shtysa rebele, të pamoralshme dhe antifetare, “Xhejn Er” është sot një nga vepra më të kremtuara të të gjitha kohërave.

  Libër Marrëdhëniet Publike

  € 10,00
  Marrëdhëniet Publike

  Autori: Joe Marconi

  Libër "Ligji i Suksesit"

  € 24,50
  Ketu ne kete botim gjenden bazat e filozofise se suksesit.

  Motra e Humbur

  € 13,00
  Motra e Humbur

  Gjithnjë e më shumë aventura, gjithnjë e më shumë do ta mbani frymën pezull në vellimin e shtatë të sagës epike bestseller ndërkombëtar. Librin e gjeni në treg duke filluar nga data 2 gusht 2021. Parapaguaje që ta kesh në momentin që del librin e fundit të sagës magjike....

  Libër Nxënësi i Ri

  € 10,00
  Libër Nxënësi i Ri

  Ky libër i kushtohet Xhordan Benksit që kemi brenda vetes sonë. Nxënësi i klasës së shtatë Xhordan Benks adhuron të bëjë vizatime mbi jetën e vet.

  Arti i të shëruarit me metoda psikike

  € 6,50
  Arti i te sheruarit me metoda psikike

  Nga: Yogi Ramacharaka

  Shtëpia botuese: Reklama

  Nr i faqeve: 150

  Libër "Si të bëhesh udhëheqës i zoti"

  € 5,50
  Ky liber i shqyrton aspekte te udheheqesise apo lidershipit - dhe jo vetem kaq - per te ofruar strategji qe na ndihmojne te bejme perpara ne profesionin tone.

  Libër "Si të krijojmë marrëdhënie të dobishme dhe të fitojmë besimin e njerëzve"

  € 5,50
  Besimi eshte çelesi per çdo marredhenie.

  Libër "200 Sekretet e Suksesit"

  € 4,00
  Në këtë libër do njiheni me 200 sekrete suksesi , të cilat do ju mësojnë të vendosni rregulla për veten dhe dëshirat tuaja.

  Libër Biblioteka e Mesnatës

  € 10,50
  Biblioteka e Mesnates

  Autori: Matt Haig

  Libra & Revista

  Filter by:

  Fshi të gjitha