Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Lodra për fëmijë – Seti i doktorit
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Lodra për fëmijë – Seti i doktorit

  € 33,00
  Per doktoreshat e vogla. Ju sjellim kete set kaq te vecante.
  Kodi: 3723
  Peshë

  0.55 kg

  Përmasa

  72 cm

  Ngjyra

  Blu

  Origjina

  Kineze

  Specifikat:

  • Seti permban 30 pjese
  • Tavoline e punes dhe aksesoret e nevojshem
  • Plastike jotoksike e pademshme
  • Nxit kreativitetin e femijeve tuaj
  • Imporvizohen lojra te ndryshme
  • Montohet lehtesisht
  • Mosha 3+
  Peshë

  0.55 kg

  Përmasa

  72 cm

  Ngjyra

  Blu

  Origjina

  Kineze

  Specifikat:

  • Seti permban 30 pjese
  • Tavoline e punes dhe aksesoret e nevojshem
  • Plastike jotoksike e pademshme
  • Nxit kreativitetin e femijeve tuaj
  • Imporvizohen lojra te ndryshme
  • Montohet lehtesisht
  • Mosha 3+
  Etiketimet