Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Pajisje Mjekësore
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Pajisje Mjekësore

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Pain Relief Krem

  € 9,00
  Pain relief

  Kremi ideal per reumatizmen

  Relakson muskujt tuaj,largon dhimbjet si dhe tonifikon muskujt tuaj

  Mund te perdoret me nje sasi shume e vogel dhe ju do te ndjeni ndryshim te jashtëzakonshem

  Korrektuesi i shpinës dhe qafës

  € 12,00
  Korrektuesi i shpinës dhe qafës.

  Jeleku që eleminon dhimbjet dhe ju ndihmon në qëndrimin drejte të shpinës.⠀

  Unisex dhe i dizenjuat për meshkuj dhe femra.⠀

  Me masa te ndryshme S , M, L, XL.

  Cilësia më e mirë dhe material i plotë.⠀

  Mbahet lehtë në trup.⠀

  I përshtatshem për tu përdorur në punë, shtëpi duke ecur, vrapuar apo duke u ushtruar në palester.

  Masazhator Fascial Gun FH-320

  € 37,50
  Masazhator Fascial Gun FH-320

  Qeteson dhimbjen e muskujve

  Rregullon qarkullimin e gjakut

  Largon dhimbjet e nyjeve, kyceve, qafes apo shpatullave

  Letër shtrimi për krevate

  € 5,50
  Leter shtrimi per krevate

  Set kupash me 12 kupa thithëse

  € 12,50
  Set kupash me 12 kupa thithëse

  Te madhesive te ndryshme plus pompen e tyre thithese

  Perbehet dhe nga manuali i perdorimi

  Laps masazhi

  € 13,50
  Lapsi masazhues largon cdo dhimbje të trupit tuaj pa e shpuar lëkuren.

  Një terapi pa dhimbje dhe pa efekte anësore.

  Tepër efektiv ndaj dhimbjeve të kyceve, kockave, muskujve.

  Masazhator Relaksues Magnetik

  € 12,50
  Masazhator relaksues magnetik

  Dizajn kompakt dhe i lehte

  Nxit qarkullimin e gjakut

  Liron muskujt nga dhimbjet

  Masazhues relaksues për trupin

  € 16,50
  Masazhues relaksues

  Një trajtim i të gjithë trupit, praktik që përdor presion

  Goditje dhe fërkim të lëkurës tuaj për t'ju ndihmuar të relaksoheni

  Ngjitëse Kinesio Taping

  € 10,00
  Ngjitese kinesio taping

  Per terheqje te ndryshme muskulare

  Dhimbje te muskujve te kembeve duarve apo cdo muskuli tjeter te trupit