Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Parukeri

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Makinë Qethje

  3 500 Lekë
  Makinë Qethje

  Makinë Qethje e markes VGR V-011 me 4 koka.

  Llak flokësh

  500 Lekë
  Llak flokësh

  Me botox , keratinë dhe kolagjen

  Makinë Rroje

  1 000 Lekë
  Makinë Rroje Geemy GM-6605.

  Qiri për flokët

  1 200 Lekë
  Qiri flokësh i markës "Scare Crow"

  Qiri për flokët

  1 200 Lekë
  Qiri flokësh i markës "Scare Crow"

  Qiri për stilim

  400 Lekë
  Qiri për stilimin e flokëve