Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Parukeri
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Parukeri

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Kurse parukerie

  Kurse parukerie

  Ofrojme kurse parukeri 3, 6 dhe 9 mujore.

  Gjate kursit do te mesohen krehjet, stilimet, kolometria etj.

  Dhe ne fund te kursit paisesh me nje certefikate.

  Kurs për qerpiket

  Kurs per qerpiket

  Gjate kursit do te mesohen teknikat extension klasik 2D, 3D, 4D, 5D DHE 6D.

  Ne fund te kursit paisesh me certefikate te njohur nga ministria.

  Kursin e perfitoni ne ulje nga 45000 ne 35000.

  Thonj me tipsa

  Thonj me tipsa

  Thonj me tipsa me vlere 1500 leke.

  Per cdo dizenjo te gishtit kushton 100 leke.

  Qerpikë Extension

  Qerpike Extension

  Qerpike Extension volume per vetem 4000 leke.

  Botox për qerpikët

  Botox per qerpiket

  Botox per qepiket me vlere 2000 leke.