Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Produkte për Shtepinë
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Produkte për Shtepinë

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Furçe për lyerje

  € 16,50
  Shpëtoni nga kovat dhe nga enët e rrëmujshme që bëjnë pis të gjithë ambientin tuaj.

  Ju prezantojmë me rrulin më të ri.

  Nuk ka nevojë për tu ngjyer sa herë do përdoret,mjafton ta mbushësh me bojë brënda dhe depozita ia kalon rrulit jashtë bojën pa lënë shenja.

  Materiali:PP,sfungjer.

  Përmasa: 19.5cm x 20 cm x 7.5cm.

  Ngjyra:Blu. Me 2 koka zëvëndësuese: Trekëndëshi për këndet,rrethore për hapësirat e vogla.

  Përfshihet edhe kova për mbushje

  Abstrakte për Zyra

  € 205,00
  Abstrakte per zyra

  Set Carcafesh Dopio Pambuk

  € 34,50
  Set carcafesh dopio per dimer. Materiali pambuk.

  Set organizues për në tualet

  € 28,50 € 41,00
  Set organizues per ne tualet

  Seti permban mbajtese sapuni, mbajtese per sapun te lengshem etj.

  Setet i kemi ne dy ngjyra te ndryshme bojeqielli dhe te bardhe.

  Tapet veror

  € 20,50
  Printer tapet veror me gome poshte

  Lahet ne lavatrice

  Set vazo dhe tavëll kristali

  € 70,50 € 117,50
  Set vazo dhe tavëll

  Materiali kristal

  Panoramë abstrakte ngjyrë e zezë me gold

  € 82,00 € 119,00
  Panorame abstrakte

  Permasat: 93 x 63 cm

  Pjatele tavoline ngjyrë gold

  € 36,00 € 56,00
  Pjatele tavoline

  Pjatancë porcelani

  € 29,50 € 39,50
  Pjatance porcelani

  Varse muri dekorative

  € 25,00
  Varse muri dekorative

  Me fije pambuku

  Permasat 30x70cm

  Arrëthyes me muzikë

  € 285,50
  Arrëthyes me muzikë

  Tapet veror

  € 20,50
  Printer tapet veror me gome poshte

  Lahet ne lavatrice

  Set Carcafesh Tek Pambuk

  € 29,50
  Set carcafesh Tek, per vere, materiali pambuk.

  Set Gotash Kristali

  € 53,50
  Set gotash kristali

  Permban 6 gota

  Mbajtëse buke druri

  € 12,00
  Mbajtese buke druri

  Telefon për dekor

  € 16,50
  Telefon per dekor

  Telefoni perdoret per te dekoruar vende te ndryshme te shtepise.

  Ngjyra: E zeze dhe e bardhe.

  Set Bonsai me Shandane Kristali

  € 38,50
  Bonsai kristali

  Shandane kristali

  Punim dore

  Tapet rrethor 80x80

  € 10,50
  Tapet rrethor

  Permasat 80x80m

  Produkte për Shtepinë

  Filter by:

  Fshi të gjitha