Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Produkte për thonjtë
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Produkte për thonjtë

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Poly gel

  • Poly gel builder

  • Lehte i formesueshem

  • Nuk djeg

  • Dhe nuk mban ere

  Nail Cuticle Oil

  Vaj per kutikulat e thonjve

  Pink Milky Builder

  • Gel ndertues(builder gel)

  • Formule e sigurte dhe e pademshme

  • Shtrirje e persosur

  • Shume i qendrushem

  Base Coat

  Baze per thonjte

  Gel Nail Polish

  Gel per thonjte ne ngjyre te kuqe

  Furce per UV Gel

  •Brushe/furce per UV Gel

  • Kualitet Superior

  • E perdorshme ne te dyja anet

  • E pershtatshme edhe per PolyGel