Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Punësim
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Punësim

  Easy Albania - Punesim

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Kurs Gjermanisht

  Cdo nivel kursi 99 Euro

  Punësim falas ne Gjermani për stafin mjekesor

  Kërkojmë Office Staff

  4 Vajza 21- 31 Vjece.

  Kordinatore projektesh.

  Kërkojmë Staff

  Kërkojm Staff

  Lunariaa.eu kerkon te punesoj dy kamariere femra.

  Mundësi punësimi në Gjermani

  Projekti me i madh dhe elitar per punesimin e menjehereshem te infermierve, ne bashkepunim me qeverine!