Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Qendra Estetike
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Qendra Estetike

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Pakete depilimi

  Depilim Total 1500L.

  Vetulla Microblading

  Plotëso vetullën tënde me metodën natyrale "Microblading"

  Paketë anticeluliti për vithe dhe kofshë

  Pakete anticeluliti per vithe dhe kofshe

  Skulpto trupin tend duke ngritur te pasmet dhe holluar kofshet.

  Kjo pakete perfshin 20 seanca dhe kushton 30000 leke.