Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Scooter për fëmijë
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Scooter për fëmijë

  € 31,00
  Skuter per femije
  Kodi: 137
  Transporti Falas
  Peshë

  3 kg

  Përmasa

  90 × 58 × 15 cm

  Origjina

  Kineze

  Ngjyra

  Roze

  Përshkrimi

  Personazhet e femijeve jane gjithnje e me te preferuar

  • Skuter per femije, me 3 rrota : 1 perpara dhe 2 mbrapa shume praktike ne ecje
  • Material metalik i forte dhe rezistent i nderthurur me plastiken
  • Me doreza te buta qe nuk demtojne duart
  • Scooteri me i pelqyer nga te vegjlit vjen ne disa modele
  • Me drita te rrotat
  • Sistem frenimi te pjesa e pasme e rrotave
  • Lehtesisht te komandueshem
  • Palosen lehtesisht
  • Gjendje: SPIDERMAN. LOL. MCQUEEN
  • Mosha 3+
  Peshë

  3 kg

  Përmasa

  90 × 58 × 15 cm

  Origjina

  Kineze

  Ngjyra

  Roze

  Përshkrimi

  Personazhet e femijeve jane gjithnje e me te preferuar

  • Skuter per femije, me 3 rrota : 1 perpara dhe 2 mbrapa shume praktike ne ecje
  • Material metalik i forte dhe rezistent i nderthurur me plastiken
  • Me doreza te buta qe nuk demtojne duart
  • Scooteri me i pelqyer nga te vegjlit vjen ne disa modele
  • Me drita te rrotat
  • Sistem frenimi te pjesa e pasme e rrotave
  • Lehtesisht te komandueshem
  • Palosen lehtesisht
  • Gjendje: SPIDERMAN. LOL. MCQUEEN
  • Mosha 3+
  Etiketimet