Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Set Frozen bluze dhe tuta
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Set Frozen bluze dhe tuta

  € 12,00
  Set Frozen bluze dhe tuta

  Bluze ngjyre e kuqe

  Tutat ngjyre gri

  Kodi: 5475
  Dyqanet: DJAMANTI KIDS
  *

  Set Frozen   bluze dhe tuta

  Mosha 3-4/4-5/5-6/7-8/9-10 vjec.

  Set Frozen   bluze dhe tuta

  Mosha 3-4/4-5/5-6/7-8/9-10 vjec.

  Specifikimet e produkteve
  Ngjyra:
   
  Ngjyra:
   
  Materiali:Pambuk
  Masa:3-4
  Masa:4-5
  Masa:5-6
  Masa:7-8
  Masa:9-10
  Gjendja:E re
  Etiketimet