Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Set Shein Bluze & Pantallona Masa XS
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko
  Markat: Shein

  Set Shein Bluze & Pantallona Masa XS

  € 16,50
  Set Bluze & Pantallona

  Masa XS

  Ngjyra: E bardhe
  Kodi: 1850
  Transporti Falas
  StiliCasual
  NgjyraE bardhe
  Lloji i modelitI thjeshte
  Lloji i mengeveTe gjata dhe te varura
  SezoniVjeshte/Dimer
  LlojiSet- Bluze + Pantallona Sportive
  QafaMe qafe te rrumbullaket
  DetajeMe xhepa
  MaterialiPoliester
  Perberja95% Poliester, 5% Material Elastik
  StiliCasual
  NgjyraE bardhe
  Lloji i modelitI thjeshte
  Lloji i mengeveTe gjata dhe te varura
  SezoniVjeshte/Dimer
  LlojiSet- Bluze + Pantallona Sportive
  QafaMe qafe te rrumbullaket
  DetajeMe xhepa
  MaterialiPoliester
  Perberja95% Poliester, 5% Material Elastik
  Specifikimet e produkteve
  Masa:XS
  Materiali:Poliester
  Ngjyra:
   
  Marka:Shein
  Etiketimet