Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Shëndeti
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Shëndeti

  Easy Albania - Shendeti

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Fortex Deviral x 30 kapsula

  € 14,50 € 15,00
  Suplement ushqimore që rrit imunitetin dhe mbron organizmin nga virozat stinore dhe gripi.

  Rekomandohet të përdoret :

  Te fëmijët mbi 2 vjec 2 kapsula në ditë ( mëngjes dhe darkë).

  Te fëmijët mbi 12 vjec dhe të rriturit 4 kapsula në ditë.

  Wellbaby Shurup Multivitaminik

  € 12,00
  Suplement i balancuar me kujdes për bebe dhe fëmijë.

  Ky shurup është ideal për bebe dhe fëmijë të vegjël nga 6 muajsh deri në 4 vjeç dhe ofron një sasi të balancuar të 14 vitaminave esenciale dhe mineraleve.

  Gjithashtu përmban malt nga alpet Zvicerane; me shije portokalli të cilën i vogli juaj do e pëlqejë.

  Vaji I Rozmarinës

  € 8,00
  Vaji I Rozmarines - Efektet teraputike:

  Permireson kujtesen

  Vret mikrobet

  Lehteson tretjen

  Kuron astmen

  Masazhimi me vaj i jep fuqi trupit dhe qetesim

  Pain Relief Krem

  € 9,00
  Pain relief

  Kremi ideal per reumatizmen

  Relakson muskujt tuaj,largon dhimbjet si dhe tonifikon muskujt tuaj

  Mund te perdoret me nje sasi shume e vogel dhe ju do te ndjeni ndryshim te jashtëzakonshem

  Synergy Vitamine D 2000 UI x 30 kapsula

  € 11,50
  Vitaminë D3 në formën e kapsulave xhelatinore.

  Vitaminë e tretshme në yndyrna.

  Rekomandohet një kapsul në ditë pas ushqimit.

  Mustela Shampo për Femijë

  € 14,00
  Mustela - shampo për femijë me perberës krejtesisht natyralë

  Per trupin dhe flokët

  500 ml

  Vitabiotics Pregnacare

  € 33,00
  Pregnacare MAX ofron formulën e fundit për të gjitha femrat që do bëhen nëna dhe që duan maksimumin e vlerave ushqimore nga Pregnacare.

  Nurofen Cold & Flu

  € 4,50
  Ibuprofen / Pseudoephedrine, 24 tableta

  Ky produkt Nurofen permban dy perberes aktive, ibuprofen dhe pseudoefedrine.

  Serum aloe vera

  € 8,00
  Serumi me aloe vera per nne fytyre sa me te paster dhe te shendetshme.

  Kuron pucrat dhe njollat ne fytyre.

  Largon yndyren e tepert.

  Hidraton dhe i jep fytyres shkelqim.

  Parandalon plakjen.

  Mban fytyren te bute.

  Infuzion Botanik Trendafil I Eger 100gr

  € 6,50
  Infuzion Botanik Trendafil I Eger 100gr

  Infuzioni i Trëndafilit të Egër është i pasur me vitaminë C e cila është një antioksidant i fuqishëm dhe me karotenoidë e substanca të tjera bioaktive.

  Faseta E-Max

  Rregullimi i fasetave E-Max

  Vitamin Barrier Cream

  € 7,00
  Vitamin Barrier Cream - përkujdesje e lëkurës së të ndenjurave tek bebet.

  Ka veti parandaluese, qetësuese që nga aplikimi i parë dhe riparuese të lëkurës

  Prodhuar në Francë

  Altergen Cream

  € 7,50
  Altergen Cream

  Masa: 25gr

  Vilonit 1% - 100 g

  € 4,00
  Vilonit 1% është një xhel për përdorim lokal me efekt antiinflamator.

  NEOVITA

  € 8,50 € 9,00
  Shtesë ushqimore e përbërë nga 10 vitamina, 6minerale të rëndësishme dhe bima e Ginseng.

  Largon në mënyrë të menjëhershme lodhjen mendore dhe fizike, pavarësisht grupmoshave dhe situatave.

  Rrit nivelin e përqendrimit gjatë periudhave të studimit dhe largon ankthin.

  Kjo kapsulë është burim energjie për personat që i nënshtrohen dietave, ose vuajnë nga mugesa e oreksit.

  Neovita rrit rezistencën te personat që lodhen shpejt.

  Dermoxen HYDRA

  € 12,00
  Dermoxen HYDRA

  Sasia: 7 ovula x 2 gr

  Silver Bird 28ml

  € 5,00
  Silver Bird 28ml

  Trajton dhimbjet muskulare, reumatizmale, lumbago dhe te kyçeve.

  Yovita Flakon

  € 9,00
  Yovita Flakon

  Sasia: 7 flakone x 8 ml

  Shëndeti

  Filter by:

  Fshi të gjitha