Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Shërbime në shtëpi
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Shërbime në shtëpi

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Hidraulik

  Ne ofrojmë sherbime hidraulike emergjente te shpejta dhe te besueshme.

  Zhbllokim bravash

  Zhbllokime per dyer te blinduara dhe jo vetem!

  Pastrim fasadash

  Ne ofrojme sherbimin e pastrimit te fasadave per çdo lloj biznesi.

  Pastrim Shtëpie

  Kur caktoni një sherbim pastrimi permes nesh eshte e sigurt qe dikush do te jete ne shtepine tuaj gati ne oren qe ju specifikuat.

  Shtrim Pllakash

  Jeni ne medyshje se ku mund te gjeni nje usta te mire, Easy Albania ju mundeson gjetjen e ustait ne nje kohe shume te shkurter duke iu sjell ide te ndryshme ne dizenjon e pllakave. Nese kerkoni saktesi, cilesi dhe pasterti mos hezitoni te na kontaktoni.

  Sherbime transporti

  Sherbime transporti, amballazhime, transferime shtepish dhe zyrash. Ne qofte se deshironi nje transport te sigurt dhe te shpejte mos hezitoni te na kontaktoni.

  Infermier

  Ofrojme sherbime shendetesore ne shtepi me cilesi te larte per kedo qe eshte i interesuar.

  Elektriçist

  Ne e bejme te lehte per ju marrjen e sherbimeve te riparimit elektrik kur keni nevoje per to.

  Marangoz

  Mundësojmë punime të drurit pajisje dhe orendi shtëpiake (dyer, dritare, tryeza etj) dhe zdrukthëtari. Jemi në shërbimin tuaj një hap larg.

  Riparime Elektroshtepiake

  Me nje eksperience shumevjecare ne fushen e riparimit te elektroshtepiakeve vijme me prane konsumatorit me nje staf te kualifikuar.

  Fizioterapist ne Shtepi

  Si profesionist, ne jemi te perkushtuar te ndihmojme pacientet tane te kthehen ne normalitet.

  Larje Divanesh

  Ne perpiqemi te permbushim gjithmone standardet me te larta te pastertise.

  Shërbime në shtëpi

  Filter by:

  Fshi të gjitha