Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Artizanale

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Dhurate e personalizuar

  1 200 Lekë
  Kolazh ne forme peme i personalizuar me foto dhe dedikim.

  Realizimet jane stampim ne pllake druri.

  Varet ne mur.

  Dhurate e personalizuar

  1 200 Lekë
  Kolazh i personalizuar me foto dhe dedikim.

  Numri i fotove nuk është i rendesishem por e mira është rreth 7 ose 8 foto.

  Realizimet jane stampim ne pllake druri.

  Varet ne mur.

  Dhurate per zyra

  2 200 Lekë
  Nje set i personalizuar deri ne detaje per te krijuar nje dhurate unike.

  Kapëse Ëndrrash

  400 Lekë
  E realizuar me dore

  Stil Bohemian

  Varese celsash e personalizuar

  990 Lekë
  Varëse çelsash e personalizuar sipas dëshirës

  Mund të personalizohet dhe nga të dyja anët

  Dhurate e personalizuar per cifte

  1 600 Lekë
  Dhuratë në formë zemre me ndricim

  Artizanale

  Filter by:

  Fshi të gjitha
  banner