Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Tavolina
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Tavolina

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Tavolinë Dekoruese (Mobileri Nobel)

  Tavoline dekoruese qe vendoset ne korridor

  Dizenjo moderne

  Porosisni modele te tjera sipas deshires

  Tavolinë mesi Ratani

  € 109,00 € 156,00
  Tavolinë mesi Ratani

  Tavoline mesi me thurje Ratani

  Tavoline ngrenie (Tetto Mobileri)

  Tavoline ngrenie dhe karrige me porosi.

  Me permasa edhe ngjyra te ndryshme.

  Tavolinë Ottoman

  € 320,00
  Tavoline ne stilin ottoman

  Punim dore

  15 vite garanci

  Tavoline ngrenie me 6 karrige(Tetto Mobileri)

  Tavoline ngrenie me 6 karrige me porosi.

  Me permasa edhe ngjyra te ndryshme.

  Tavoline mesi me kemb gold(Tetto Mobileri)

  Tavoline mesi me kemb gold.

  Me porosi ne masa te ndryshme.

  Tavolinë Ottoman

  € 487,50
  Tavoline ne stilin Ottoman

  Tavoline Ngrënie Me Karrige (Mobileri Gerardo)

  Tavoline me 4 karrige me porosi!

  Tavolinë

  € 165,00
  Tavoline e punuar me dore ne ratan natyral

  Per ambient te jashtem dhe te brendshem

  Tavoline e vogel mesi (Tetto Mobileri)

  Tavoline e vogel mesi.

  Bejme me porosi sipas deshires.

  Me permasa edhe ngjyra te ndryshme.