Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Trupi
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Trupi

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Krem analgjezik për dhimbjet muskulare

  € 9,50
  Krem Scorpio eshte ideal per dhimbjet:

  E muskujve

  Nevralgjine

  Reumatizmen

  Artritin

  Per gjendjet e ngjashme me gripin

  Dhimbjet e shpines

  Dhimbjet e kembeve ose dhimbjet e qafes dhe shpatullave

  Scrub trupi

  € 8,50 € 11,50
  Scrub per trupin. I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

  Nuk permban kimikate te ndryshme.

  Shkop Gjalpë Trupi - Nenexhik

  € 7,00
  Formuluar pa perberje uji, duke e bere gjalpin e trupit 5 here me te koncentruar.

  Aroma freskuese e Mintit e kombinuar me hidratimin e thelle te dyllit te bletes dhe gjalpit te kakaos do ta beje lekuren tuaj te bute, te lemuar dhe te hidratuar.

  Scrub per trupin dhe fytyre

  € 35,50
  Maskë pastrimi për peeling për të hequr qelizat e vdekura, papastërtitë, për të nxitur pastrimin e pikave të zeza dhe për të përmirësuar pamjen dhe bukurinë natyrore të lëkurës.

  Body Scrub

  € 7,00
  Body Scrub

  Body scrub me arome frutash.

  I pershtatshem per cdo lloj lekure.

  Mban lekuren te bute.

  Rigjalleron qelizat.

  Balte Termale Jeshile per fytyren dhe trupin

  € 35,50
  Maskë termale për fytyrën dhe trupin 400ml

  Maskë me baltë të pasuruar me minerale e krijuar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme.

  Krem hidratues trupi Elixir

  € 5,50
  Krem hidratues trupi

  Vitamin E-Silk-Propolis

  Paraben free

  Alcohol free

  Pigments Free

  Sapun skrub me gjalpë të kakaos dhe kafe

  € 4,50
  Sapun skrub me gjalpe te kakaos dhe kafe nga HUUMë per trup eshte antioksidant i fuqishem kunder celulitit dhe njekohesisht ndihmon ne tonifikimin e lekures.

  Shkop Gjalpe Trupi - Vanilje

  € 7,50
  Formuluar pa perberje uji, duke e bere gjalpin e trupit 5 here me te koncentruar.

  Aroma e ngrohte e Vaniljes e kombinuar me hidratimin e thelle te dyllit te bletes dhe gjalpit te kakaos do ta beje lekuren tuaj te bute, te lemuar dhe te hidratuar.

  Hand cream banana flavour

  € 8,00
  Hand cream banana flavour

  Krem per duart me arome banane.

  Per duar te shendetshme dhe te bukura.

  Hidraton dhe ushqen duart me vitamina.

  I jep duarve shkelqim dhe butesi.

  Mbron duart nga plasaritjet dhe carjet.

  Body Butter

  € 7,50
  Body Butter

  Body butter per trupin me arome arre dhe luleshtrydhe i testuar dermatologjikisht.

  Mban lekuren te bute.

  Hidraton lekuren.

  Lares bimore dhe natyral per zonen intime

  € 25,50
  Larës delikat për zonë intime 200ml

  Larës intim për higjienën personale, rekomandohet në rast të lëkurës së ndjeshme.

  Body Lotion Coconut Elixir

  € 5,50
  Body Lotion Coconut

  Vitmin E

  Paraben free

  Alcohol free

  Pigments Free

  Paisje per shkrirje dylli DSP

  € 16,50
  Paisje per shkrirje dylli DSP

  Perdoret per shkrirjen e dyllit me kokrriza

  Shkop i Gjalpit të Trupit - Livando

  € 7,00
  Formuluar pa perberje uji, duke e bere gjalpin e trupit 5 here me te koncentruar.

  Aroma e bukur e Livandos e kombinuar me hidratimin e thelle te dyllit te bletes dhe gjalpit te kakaos do ta beje lekuren tuaj te bute, te lemuar dhe te hidratuar.

  Sapuni me Livande per trup

  € 4,50
  Livandoja ndihmon ne zvogelimin e inflamacionit dhe hiper pigmentimit te lekures, duke e bere lekuren te bute dhe elastike

  Gjithashtu eshte gjetur te jete e shkelqyeshme per trajtimin e muskujve te lodhur dhe te ngurtesuar

  Mund te ndihmoje ne zbutjen e ekzemes dhe lekures se thate

  Trupi

  Filter by:

  Fshi të gjitha