Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Oferta deri në 50%
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Oferta deri në 50%

  Easy Albania - Black Friday

  Shiko si Rrjeta Listë
  Listo sipas
  Shfaq per faqe

  Set 3 copë pjatanca me dizenjo

  € 16,50 € 24,50
  Set 3 cope pjatanca me dizenjo

  Seti permban 3 pjatanca ne madhesi te ndryshme nga njera tjetra.

  Materiali i pjatancave eshte qeramike.

  Fluturime direkte në Sharm me charter

  Fluturime direkte në Sharm me charter

  Parrotel Beach Resort all inclusive 685€/person

  Xperience Kiroseiz 750€/person

  Barcelo Tirane Sharm 769 €/person

  Gand RotanaResort and spa- All inclusive 771€/person

  Sheraton sharm resort - All inclusive 776€/person

  Regency Plaza Aqua Park and spa- All inclusive 777€/person

  Novotel Beach hotel-All inclusive 808€/person

  Charmillion club resort-All inclusive 861€/person

  Deri ne 23.12.2021 - 28.12.2021

  Taka J'Adior

  € 90,00 € 123,00
  J'Adioor

  Per femra

  Ngjyra: E bardhe/E zeze

  Fustan Pepe Jeans

  € 18,50 € 37,00
  Pepe Jeans ngjyrë uthulle me pika të bardha dhe bojëqielli

  I shkurtër me krahë të derdhur dhe palë dyshe

  Jumpsuit Missguided

  € 11,50 € 23,00
  Missguided për femra

  Ngjyrë e bardhë me gjurmë të zeza

  Me mëngë të gjata

  Prerje e lirshme me zinxhir mbrapa

  Atlete Asics

  € 38,00 € 58,00
  ASICS për femra

  Ngjyra e zezë

  Detajet e vijave asics në ngjyrë të bardhë

  Pantallona Zizzi

  € 16,50 € 32,50
  ZIZZI për femra

  Ngjyra gri metalixato

  Prerje e ngushtë

  Shandan dhe vazo kristali

  € 44,50 € 59,00
  Shandan dhe vazo kristali

  Set pjata porcelani 6 copë

  € 8,00 € 12,00
  Set pjata porcelani 6 cope

  Seti permban 6 pjata supe ne ngjyre te bardhe.

  Materiali i pjatave te supes eshte porcelani.

  Pallto Trekuart

  € 48,00 € 53,00
  Trekuart per vajza

  Ne dy ngjyra

  Kanatiere SOFTREBELS

  € 8,00 € 15,50
  SOFTREBELS për femra

  Ngjyrë e bardhë

  Prerje e lirshme

  Red Lace Lingerie Bodysuit

  € 17,50 € 22,00
  Lingerie

  Red Lace Lingerie

  Tuta Zizzi

  € 12,50 € 24,50
  ZIZZI për femra

  Ngjyrë e bardhë

  Prerje e lirshme

  CAMELLIA T-Shirt Trushilla për femra

  € 28,00 € 39,50
  CAMELLIA T-Shirt Trushilla

  Material 100% pambuk

  I pikturuar me dore

  Ngjyre e kuqe , e bardhe dhe bezhe

  Fustan blu

  € 4,00 € 12,50
  Fustan ngjyre blu

  Masa standarte

  Me xixa

  Atlete Under Armour

  € 63,00 € 90,00
  UNDER ARMOUR

  Atlete për femra të bardha

  Platforma e bardhë

  Pjesa e mbrapme pastel

  Fustan i gjatë NA-KD

  € 17,00 € 24,50
  Fustan i gjate NA-KD

  Ngjyra: E zeze

  Masa: Small

  Ndricues Eglo 39307

  € 28,50 € 69,00
  Ndricues Eglo 39307 Gjatesia e produktit (në mm): 755 Gjeresia e produktit (në mm): 515 Lartesia e produktit (në mm): 1500 Pesha neto: 3.98

  Oferta deri në 50%

  Filter by:

  Fshi të gjitha