Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. VATAN Sweater Unisex me qëndisje te krahët
Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  VATAN Sweater Unisex me qëndisje te krahët

  € 39,50
  VATAN Sweater Unisex

  Material 100% pambuk

  Ngjyre e zeze, e bardhe, e kuqe

  Dyqanet: TRUSHILLA
  *
  *

  Koleksioni 21-22 i frymezuar nga vendi i origjines, dizajni minimalist i trojeve reale te Shqiperise. Qendisje me pulovra cilesore, te pershtatura per stinen vjeshte-dimer. Nje kombinim i stilit dhe patriotizmit, gati per boten e modes. Perkushtuar me dashuri dhe respekt per shqiptaret kudo ne bote nga TRUSHILLA.
  Modeli eshte 180 cm dhe ka  veshur masen L.

  Koleksioni 21-22 i frymezuar nga vendi i origjines, dizajni minimalist i trojeve reale te Shqiperise. Qendisje me pulovra cilesore, te pershtatura per stinen vjeshte-dimer. Nje kombinim i stilit dhe patriotizmit, gati per boten e modes. Perkushtuar me dashuri dhe respekt per shqiptaret kudo ne bote nga TRUSHILLA.
  Modeli eshte 180 cm dhe ka  veshur masen L.

  Specifikimet e produkteve
  Ngjyra:
   
  Ngjyra:
   
  Ngjyra:
   
  Masa:M
  Masa:L
  Masa:XL
  Materiali:Pambuk
  KategoriaBluza
  FitStandarte