Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Të gjitha kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Apple Watch Series 6

  46 500 Lekë
  Monitoroni edhe më shumë shëndetin tuaj me Apple Watch Series 6.
  SKU: N/A

  Monitoroni edhe më shumë shëndetin tuaj me Apple Watch Series 6. Seria 6 shton oksimetrinë e pulsit për të matur nivelet e oksigjenit në gjak (SpO2) në vetëm 15 sekonda, si dhe duke ju treguar rezultatin tuaj VO2 Max (konsumi maksimal i oksigjenit). Këta tregues mund të japin paralajmërime të hershme për kushtet e mundshme të frymëmarrjes.

  Shkruani një vlerësim për produktin
  • Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të shkruajnë komente
  *
  *
  • E keqe
  • Shkëlqyeshëm
  *
  *
  *

  Monitoroni edhe më shumë shëndetin tuaj me Apple Watch Series 6. Seria 6 shton oksimetrinë e pulsit për të matur nivelet e oksigjenit në gjak (SpO2) në vetëm 15 sekonda, si dhe duke ju treguar rezultatin tuaj VO2 Max (konsumi maksimal i oksigjenit). Këta tregues mund të japin paralajmërime të hershme për kushtet e mundshme të frymëmarrjes.