Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Armchairs

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Kend me porosi (Tetto Mobileri)

  Porosisni modelin dhe ngjyren qe deshironi.

  Kend me porosi (Tetto Mobileri)

  Porosit kendin me permasat, ngjyren dhe modelin qe deshironi.

  Kend me porosi (Tetto Mobileri)

  Porosisni modelin dhe ngjyren qe deshironi.

  Kend me porosi (Tetto Mobileri)

  Porosisni modelin dhe ngjyren qe deshironi.

  Kend me porosi (Tetto Mobileri)

  Porosit kendin me permasat, ngjyren dhe modelin qe deshironi.

  Kolltuk ngjyre ulliri

  € 451.00
  Polithrone punuar ne cope velute ngjyre ulliri.

  Punim dore ne stilin Chester me cileisne me te larte te materialeve dhe punes.

  Mund te realizohet ne cdo ngjyre apo madhesi qe deshironi.

  Garancia e produkteve tona eshte 15 vjet.