Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Të gjitha kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Dieta Mega Mass

  16 000 Lekë
  Është menuja ideale për shtim në peshë. Çdo vakt përfshin një burim kryesor proteinik si fileto pule, mish viçi, etj, një karbohidrat si oriz basmati, pasta, patate, legume (fasule, thjerreza, etj) si dhe perime të zjera ose të pjekura apo sallata mikse të ndryshme. Porcionet janë me kalori të shtuara të përshtatura për shtim në peshë. Ritmi i shtimit në peshë është 2 – 4 kg në muaj në varësi të metabolizmit.

  Porcionet janë me kalori të shtuara të përshtatura për shtim në peshë. Mund të aplikohet në praktikues sporti ose për këdo që do të shtojë në peshë. Ritmi i shtimit në peshë është 2 – 4 kg në muaj në varësi të metabolizmit. Çdo vakt ka 550-700 kcal, me raport 50% karbohidrate, 30% proteinë dhe 20% yndyrë. Mega Mass është një menu e larmishme e ndërtuar nga katër javë me vakte të ndryshme e kombinime unike .

  • 550-700
   kCal
  • 50%
   karbohidrat
  • 30%
   protein
  • 20%
   yndyrë
  268 euro / muaj (drekë & darkë)
  142 euro / muaj (drekë)
  Shkruani një vlerësim për produktin
  • Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të shkruajnë komente
  *
  *
  • E keqe
  • Shkëlqyeshëm
  *
  *
  *

  Porcionet janë me kalori të shtuara të përshtatura për shtim në peshë. Mund të aplikohet në praktikues sporti ose për këdo që do të shtojë në peshë. Ritmi i shtimit në peshë është 2 – 4 kg në muaj në varësi të metabolizmit. Çdo vakt ka 550-700 kcal, me raport 50% karbohidrate, 30% proteinë dhe 20% yndyrë. Mega Mass është një menu e larmishme e ndërtuar nga katër javë me vakte të ndryshme e kombinime unike .

  • 550-700
   kCal
  • 50%
   karbohidrat
  • 30%
   protein
  • 20%
   yndyrë
  268 euro / muaj (drekë & darkë)
  142 euro / muaj (drekë)