Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Të gjitha kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Dieta Premium

  20 000 Lekë
  Menu mesdhetare me produktet më cilësore në treg. Çdo vakt përfshin një burim kryesor proteinik si fileto pule, fileto salmoni, fileto koce, fruta deti, biftek viçi, etj, një karbohidrat si quinoa, cous cous, oriz basmati, oriz i zi, patate e ëmbël, legume etj, si dhe perime ose sallatë ose supë. Premium është një menu e larmishme e ndërtuar nga katër javë me vakte të ndryshme e kombinime unike . Është dietë e cila forcon imunitetin, e përshtatshme për njerëzit që vuajnë nga hipertensioni, për diabetikët, stabilizon kolesterolin në gjak dhe është e përshtatshme për shtatëzani. Mund të aplikohet mbi 18 vjeç.

  Vaktet kanë 450 – 550 kcal me raport 40% karbohidrate, 30% proteinë dhe 30% yndyrë. Si e tillë është e përshtatshme për rënie në peshë (ritmi i rënies 3-5 kg në muaj në varësi të metabolizmit tuaj) ose për mirëmbajtje peshe.

  • 450-550
   kCal
  • 40%
   karbohidrat
  • 30%
   protein
  • 30%
   yndyrë
  335 euro / muaj (drekë & darkë)
  185 euro / muaj (drekë)

  Shkruani një vlerësim për produktin
  • Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të shkruajnë komente
  *
  *
  • E keqe
  • Shkëlqyeshëm
  *
  *
  *

  Vaktet kanë 450 – 550 kcal me raport 40% karbohidrate, 30% proteinë dhe 30% yndyrë. Si e tillë është e përshtatshme për rënie në peshë (ritmi i rënies 3-5 kg në muaj në varësi të metabolizmit tuaj) ose për mirëmbajtje peshe.

  • 450-550
   kCal
  • 40%
   karbohidrat
  • 30%
   protein
  • 30%
   yndyrë
  335 euro / muaj (drekë & darkë)
  185 euro / muaj (drekë)