Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Të gjitha kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Dieta Standart

  1 200 Lekë
  Është një dietë e përshtatshme pë rënie në peshë (ritmi i rënies 3-5 kg në muaj në varësi të metabolizmit tuaj) ose për mirëmbajtje peshe.

  Menu mesdhetare e cila përfshin karbohidrate si oriz basmati, rizoto, pasta të ndryshme,  patate furre, legume, etj, përfshin një proteinë kryesisht fileton e pulës dhe një here në javë  mishin e viçit si dhe perime ose sallatë ose supë. Menuja standard është një menu e larmishme e ndërtuar nga katër javë me vakte të ndryshme e kombinime unike. Mund të aplikohet mbi 18 vjeç.

  Vaktet kanë 450 – 550 kcal me raport 40% karbohidrate, 30% proteinë dhe 30% yndyrë.

  • 450-550
   kCal
  • 40%
   karbohidrat
  • 30%
   protein
  • 30%
   yndyrë
  210 euro / muaj (drekë & darkë)
  110 euro / muaj (drekë)
  Shkruani një vlerësim për produktin
  • Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të shkruajnë komente
  *
  *
  • E keqe
  • Shkëlqyeshëm
  *
  *
  *

  Menu mesdhetare e cila përfshin karbohidrate si oriz basmati, rizoto, pasta të ndryshme,  patate furre, legume, etj, përfshin një proteinë kryesisht fileton e pulës dhe një here në javë  mishin e viçit si dhe perime ose sallatë ose supë. Menuja standard është një menu e larmishme e ndërtuar nga katër javë me vakte të ndryshme e kombinime unike. Mund të aplikohet mbi 18 vjeç.

  Vaktet kanë 450 – 550 kcal me raport 40% karbohidrate, 30% proteinë dhe 30% yndyrë.

  • 450-550
   kCal
  • 40%
   karbohidrat
  • 30%
   protein
  • 30%
   yndyrë
  210 euro / muaj (drekë & darkë)
  110 euro / muaj (drekë)