Close
(0) produkte
Shporta e blerjeve nuk ka ende asnjë produkt!
Të gjitha kategoritë
  Filters
  Gjuha / Valuta
  Kërko

  Dieta Vegjetariane

  12 000 Lekë
  Menu mesdhetare e cila ndërtohet në bazën e proteinave dhe karbohidrateve bimore. Çdo vakt ka një kombinim të proteinave bimore të derivuara nga legumet ose karbohidratet e ndryshme, fibrave të larta si dhe vitaminave e kripërave minerale nga sallatat ose perimet ose supat. Menuja mund të përmbajë edhe bulmet.

  Menuja vegjetariane është ideale për njerëzit të cilët vuajnë nga diabeti, nga kolesteroli i lartë në gjak apo për grupet vegjetariane. Është një dietë e përshtatshme për rënie në peshë (ritmi i rënies 3-5 kg në muaj në varësi të metabolizmit tuaj) ose për mirëmbajtje peshe.


  Vaktet kanë 400 – 500 kcal me raport 60% karbohidrate, 20% proteinë dhe 20% yndyrë.


  Menuja vegjetariane është një menu e larmishme e ndërtuar nga katër javë me vakte të ndryshme e kombinime unike. Mund të aplikohet mbi 18 vjeç.

  • 400 – 500
   kCal
  • 60%
   karbohidrat
  • 20%
   protein
  • 20%
   yndyrë
  200 euro / muaj (drekë & darkë)
  100 euro / muaj (drekë)
  Shkruani një vlerësim për produktin
  • Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të shkruajnë komente
  *
  *
  • E keqe
  • Shkëlqyeshëm
  *
  *
  *

  Menuja vegjetariane është ideale për njerëzit të cilët vuajnë nga diabeti, nga kolesteroli i lartë në gjak apo për grupet vegjetariane. Është një dietë e përshtatshme për rënie në peshë (ritmi i rënies 3-5 kg në muaj në varësi të metabolizmit tuaj) ose për mirëmbajtje peshe.


  Vaktet kanë 400 – 500 kcal me raport 60% karbohidrate, 20% proteinë dhe 20% yndyrë.


  Menuja vegjetariane është një menu e larmishme e ndërtuar nga katër javë me vakte të ndryshme e kombinime unike. Mund të aplikohet mbi 18 vjeç.

  • 400 – 500
   kCal
  • 60%
   karbohidrat
  • 20%
   protein
  • 20%
   yndyrë
  200 euro / muaj (drekë & darkë)
  100 euro / muaj (drekë)