Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Armchairs
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Armchairs

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Kend me porosi (Tetto Mobileri)

  Porosisni modelin dhe ngjyren qe deshironi.

  Kënd ndenje

  € 328.00
  Kënd ndenje

  Kënd per dhomën e ndenjës.

  Ngjyra: Gri

  Materiali: Dru

  Përmasa: 270x270

  Kënde

  Ofrojmë kënde të përmasave të ndryshme , ngjyrave të larmishme dhe cilësi të garantuar.

  Kend me porosi (Tetto Mobileri)

  Porosisni modelin dhe ngjyren qe deshironi.

  Kolltuk me porosi (Tetto Mobileri)

  Kolltuk me porosi sipas deshires.

  Me permasa te ndryshme

  Kolltuk (Tetto Mobileri)

  Kolltuk me porosi sipas deshires.

  Me permasa te ndryshme

  Kend me porosi (Tetto Mobileri)

  Porosit kendin me permasat, ngjyren dhe modelin qe deshironi.

  Poltron me dru Teak

  € 2381.00 € 3401.50
  Poltron me dru Teak

  Poltron me dru Teak dhe copa lino te trasha

  Kolltuk (Mobileri Gerardo)

  Porosit tani kolltukun ne ngjyren dhe modelin qe deshironi!

  Kolltuk (Mobileri Nobel)

  Kolltuku është një zgjedhje e shkëlqyer që përshatet me shtëpitë moderne apo ato tradicionale.

  Me tapiceri tekstili

  I rehatshëm dhe komod

  Ofron hapësirë të mjaftueshme për tu ulur

  Ottoman Puff

  € 212.50 € 250.00
  Ottoman puff

  Punim dore

  15 vite garanci

  Stol

  € 378.00
  Stol punim dore

  15 vite garanci

  Materiali velvet

  Divan Me Porosi (Mobileri Gerardo)

  Punojme me porosi ne permasat, ngjyren, si edhe modelin qe deshironi.

  Poltron (Tetto Mobileri)

  Poltron ne ngjyra dhe permasa sipas deshires me porosi.

  Kolltuk (Tetto Mobileri)

  Kolltuk me porosi sipas deshires.

  Me permasa te ndryshme

  Stol

  € 189.00
  Stol punim dore,

  15 vite garanci

  Stol

  € 179.00
  Stol punim dore,

  15 vite garanci

  Kend me porosi (Tetto Mobileri)

  Porosisni modelin dhe ngjyren qe deshironi.